,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У партії Тимошенко заявили, що за новорічний напис Юлі - волю порушено кримінальну справу
Стосовно керівника Шевченківської районної партійної організації Батьківщина міста Києва Павла Анисимовича та народного депутата Андрія Павловського порушено кримінальну справу, повідомив народний депутат від фракції БЮТ-Батьківщина Юрій Одарченко.

За його словами, справа порушена за ст. 296, ч. 2 Кримінального кодексу України (групове хуліганство). Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до чотирьох років.

"Згідно з матеріалами кримінальної справи, привітання Тимошенко з Новим роком зірвало новорічне свято для всієї України. Маразм влади зайшов так далеко, що ми не здивуємося, якщо завтра це лазерне шоу перекваліфікують у тероризм", - зазначив депутат.

При цьому бютівець нагадав, що фотографії з фрагментами лазерного шоу на підтримку Тимошенко здобули перше місце на фотоконкурсі, влаштованому київською міськадміністрацією. "Якщо проти наших партійців порушують кримінальні справи за лазерний напис Юлі - волю, то що тоді робити, наприклад, з Ахметовим чи Колесніковим, які на відкритті стадіонів у Донецьку і Києві влаштували набагато потужніші і триваліші лазерні шоу, які до того ж привели до пожежі?", - запитав Одарченко.

"Влада вважає цивілізований політичний протест груповим хуліганством. Не там шукає. Насправді, групові злочини відбуваються у кабінетах влади по всій країні", - зазначив депутат.

Він повідомив, що партія Батьківщина вважає порушену кримінальну справу ще одним проявом політичних репресій і переслідування опозиції. "Це ж треба так боятися власних громадян, щоб порушувати кримінальні справи за відрізані стрічки вінка, за пошкоджені обличчя Януковича на білбордах, за лазерне вітання лідеру опозиції", - заявили в партії Батьківщина.КОРРЕСПОНДЕНТ.НЕТ

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх