,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Назви вулиць у Чернігові узгодять з українським правописом
У Чернігові назви низки вулиць узгодять з українським правописом.

Відповідне рішення прийняла комісія з упорядкування найменувань вулиць міста Чернігова під керівництвом секретаря міської ради Олега Шеремета, повідомили у відділі громадських зв'язків міськради,

За інформацією відділу зв'язків з громадськістю, з листом про необхідність перейменування русифікованих назв вулиць міста до комісії звернулися голова Чернігівської обласної організації УНП Володимир Ступак та голова Чернігівської обласної організації Всеукраїнського товариства Просвіта ім. Т. Шевченка Василь Чепурний.

На прохання Чернігівської міської ради професорсько-викладацький склад кафедри української мови і літератури Чернігівського національного педагогічного університету ім. Шевченка надав перелік вулиць міста з виправленнями. Зокрема, фахівці університету запропонували перейменувати вулицю Василькову - на Волошкову, вулицю Гнедаша - на Гнідаша, вулицю Кузнєчну - на Ковальську, вулицю Музикальну - на Музичну, вулицю Сірєнєву - на Бузкову та ін

Комісія міськради прийняла рішення внести зміни до Переліку вулиць міста згідно з висновком фахівців з української мови і поставити це питання на розгляд виконавчого комітету.

Крім того, комісія розглянула пропозицію Ради ветеранів ПАТ Хімволокно про присвоєння імені першого директора заводу синтетичного волокна В'ячеслава Радченка одній з вулиць міста Чернігова. Члени комісії вирішили з метою увічнення пам'яті Радченка присвоїти його ім'я міському Палацу культури і вирішили винести це питання на розгляд виконавчого комітету та міської ради.

Назви вулиць у Чернігові узгодять з українським правописом

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх