,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other

стеклоочистителя. Подбор по модели. Быстрая доставка
denso-am.ru

Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Вона померла.
+8
Від численних повідомлень із боку пропагандистів БЮТу про тортури й катування Юлії Тимошенко, у мене виникло жорстке бажання розмістити у власному блозі демотиватор із зображенням похоронів та підписом "Вона померла". Уже встиг отримати купу проклять побажань самому померти та звинувачень у зраді демократичних цінностей, роботі на користь регіоналів.
Але, пробачте, це моя позиція: не дуже люблю, коли граються на моїх почуттях та вішають локшину на вуха.
Заяви Олександра Турчинова схожі на зведення із фронту. То він заявляє, що екс-прем'єрка 6 січня знепритомніла на 2 години, після вживання ліків від гострого респіраторного захворювання. Ніби співкамерниця Тимошенко 20 хвилин стукала у двері, намагаючись викликати охорону.
Наступним інформаційним вірусом стало повідомлення, що за колючим дротом у Качанівський виправній колонії №54 відбувається фізичне вбивство лідера партії БЮТ.
Наближений до БЮТ громадський активіст Олександр Данилюк написав у себе на сторінці у Facebook: "Тимошенко, з високою ймовірністю, вб'ють на зоні. Не дивлячись ні на що. І чим гірше буде ситуація в Януковича – тим вища ця ймовірність".
Якщо уважніше дослідити, то між цими фактами й справжньою реальністю є багато невідповідностей.
По-перше, це час заяви самого Олександра Турчинова, яка з'явилась лише через чотири доби після того, як Юлі Тимошенко стало погано 6 січня.
По-друге, того ж дня, 10 січня, офіційний сайт "Батьківщини" публікує лист Тимошенко до Верховної Ради, але жодним словом не згадує про її поневіряння. Хоча о 17:00 Олександр Турчинов написав про них на власній сторінці у Facebook.

І таких непорозумінь можна знайти ще багато...

Але хочу звернути увагу на зовсім інший аспект цього явища.

У боротьбі за владу з регіоналами, тимошенківці поступово здають свої позиції. Усі їхні заяви, звернення, протести проти "катувань, знущання та вірогідного вбивства" Юлії Володимирівни – дуже легко нівелюються "зливаннями" у медіа про умови проживання екс-прем'єра. Бо, принаймні, другі надають пресі світлини – бодай якісь докази! – а перші лише обмежуються словами.

Більш за все розчаровує не низькопробність інформаційної війни, а примітивність політичної боротьби з боку одної з опозиційних партій.

Публікації в соціальних мережах та коментарі керівництва БЮТу виглядають агонією. Експлуатація теми про фізичне знищення Юлії Тимошенко зараз виглядає хіба не єдиним мобілізаційним важелем критично налаштованих громадян України.
Наскільки це ефективний спосіб – треба судити не по кількості гнівних коментарів або "лайків", а вимірювати чисельністю людей, що готові вийти на вулицю й захищати свого лідера.
Дійсно, низка революцій у країнах Північної Африки та Близького Сходу під назвою "арабська весна" почалась саме з людських жертв. У Тунисі себе спалив молодий продавець фруктів і овочів, а за місяць цей вчинок повторив єгипетський студент у Каїрі.
Вірогідно, бютівські політтехнологи вперто вірять, що звістки про фізичні тортури та загрозу життя Юлії Володимирівни повинні розпочати чергову українську революцію. Принаймні, для цього треба по-справжньому постраждати.
Ситуація свідчить про повну нездатність системно боротися з корумпованим бандитським режимом Януковича та перебування керівництва БЮТ у "полі спотвореної реальності": вони так і не зробили ревізію попереднього невдалого досвіду. А саме – прозора система рекрутингу партії та виборності керівних посад; розробка реальних проектів реформування країни та стратегій; внутрішня люстрація від конформістів та кар'єристів; національні інтереси понад партійних, особистих тощо. І тепер намагаються повернути собі владу виключно застосуванням маніпулятивних практик.
З таким підходом ВОНА дійсно помре, але не фізично.
ВОНА остаточно помре політично.

Украинская правда.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх