,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Культурные" новости из "пьемонта"
  • 23 ноября 2011 |
  • 00:11 |
  • Thor |
  • Просмотров: 889
  • |
  • Комментарии: 6
  • |
+2
В центре Львова одетые в военную форму ребята играют в гандбол старинными книгами, забрасывая их в кузов машины, и роняя на землю. Они освобождают от книг помещение местного храма, где в течение 65 лет хранились фонды библиотеки имени Василя Стефаника. А его настоятель, бравый военный поп Степан Сус - "глава центра военного капеланства УГКЦ" - вместе с двумя охранниками пытался забрать камеру у львовской журналистки, которая снимала этот средневековый позор. Вояки вместе выкручивали женщине руки - так что та едва отбилась - потому что люди на крик сорвались. На днях освобожденный от книг храм освятят, и Степа Сус будет щедро наделять его прихожан духовностью, кротостью и благодатью божией. Аминь. То есть, капец. http://zik.ua/ua/news/2011/11/19/320235
Да, а если кто-то снова защебечет вам про бескультурных и бездуховных "донецких", ткните его прямо в эту ссылку таблом. И еще во вчерашний пост об избитом в центре Львова марокканском студенте. Этого хватит, думаю.


У Львові книги XVIII-XIX ст. із фондів бібліотеки ім. Стефаника «літають» по вулиці


Сьогодні, 19 листопада, близько 15.00 журналіст ЗІКу став випадковим свідком, як з храму святих Петра і Павла (Костел єзуїтів), що у центрі Львова, вивозяться книги із фондів бібліотеки ім. Стефаника, які зберігалися там 65 років. Книги відтранспортовують у нове фондосховище, що на вулиці Авіаційній, 1. Кілька людей у військовій формі перекидають стопки книг з рук в руки, і вантажать у автомобіль. Книги XVIII-XIX століття буквально літають по вулиці, з них випадають сторінки, які абияк вкладають назад, не завжди хлопцям вдається зловити «подачу» і книги просто падають на землю, – це чітко видно на відео.

Журналіста ЗІКу здивувало таке необережне ставлення до національного надбання, відтак, вона взяла свій iPod і почала знімати на відео, те, як поводяться з історичною спадщиною, адже тут 2 мільйони 300 тисяч цінних книг.

Тоді до неї підійшло двоє охоронців, які намагалися заборонити зйомку і відібрати камеру. Але коли жінка пояснила чоловікам свої права і вони відійшли, покликали настоятеля храму – отця Степана Суса.

За словами журналістки отець попросив представитися і назвати ЗМІ, коли вона це зробила, почав комусь телефонувати, а жінка продовжувала знімати на камеру.

Це неабияк розсердило духівника, він перестрибнув через загороджувальну стрічку і накинувся на журналіста ЗІКу. Сказав, що через свою впертість, вона позбудеться камери, почав викручувати руки і відбирати iPod.

Коли йому це не вдалося, він покликав на допомогу одного з охоронців. Двоє дужих чоловіків тримали жінку за дві руки і відбирали камеру, яка була міцно затиснута у руці. Журналіст вчинила галас на цілу вулицю, почали збиратися люди, які проходили повз, тоді отець зупинився спробував домовитися, попросив стерти відео. В цей момент вона і вирвалася від них.

Залишаються риторичні питання: невже не можна поставити більше хлопців для відвантаження і передавати книги з рук в руки, а обов’язково жбурляти їх? Та що секретного у відвантаженні книг? Поведінку настоятеля храму ми залишимо без осудження та коментарів.

Нагадаємо, планується, що храм святих Петра і Павла (Костел єзуїтів) буде повністю звільнений від книг до 28 листопада. Після цього розпочнеться інтенсивне прибирання святині та підготовка до освячення.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх