,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Януковича "вшанували вінками" і закликали відпустити Галину Швидку
  • 5 сентября 2011 |
  • 19:09 |
  • polvic |
  • Просмотров: 600
  • |
  • Комментарии: 3
  • |
-1
Біля Адміністрації Президента зібралося близько 10 людей. Приєдналися до акції представники так званого «Чорного комітету».

Активісти принесли до Адміністрації чотири похоронні вінки як компенсацію за страждання, яких президент зазнав через відрізану стрічку від вінка, який Янукович поклав до пам’ятника Шевченку у День Незалежності.

Вінки були підписані від інтернет-користувачів, від жителів Алчевська, від пенсіонерів України, які, зокрема, дякують Януковичу за те, що його не було в їхньому дитинстві, а також «Віктору Януковичу за покращення його життя вже сьогодні».
До учасників акції вийшли представники Адміністрації, яким було передано звернення до президента Януковича.

«Просимо вас підняти телефонну слухавку, щоб «чесний і незалежний» суд звільнив Галину Швидку з-під варти», - йшлося у зверненні.
У зверненні активісти також просять Януковича прийняти в дар чотири вінки, які вони принесли, «з метою компенсації ваших матеріальних втрат, завданих Швидкою, що пошкодлила дорогоціненне для вас майно».
«З метою компенсації моральних втрат просимо прийняти побажання, що написані на цих вінках», - зазначили вони.
«Принагідно просимо вас не мучити народ у своїми недолугими ініціативами, як-от проведенням структурних рефеорм. Для їх проведення треба мати чисті руки, світлий розум і прагнення до служіння Державі і Нації в межах своїх можливостей і талантів, а інколи і поза тими межами», - сказано у зверненні.
«Саме такого керівника хоче бачити народ. Однак жоден великий керівник держави, а тим більше керівник-реформатор не наважувався будувати собі дачу розміром з «Ліхтенштейн» чи «Монако», тим більше на початку правління, не заслушивши поваги у народу», - йдеться у зверненні.
На заході була присутня міліція, яка не втручалася у проведення акції. Поруч стояло три автобуси з «Беркутом».
Нагадаємо, 30 серпня Шевченківський райсуд Києва засудив пенсіонерку до позбавлення волі на 10 діб.

У День Незалежності Янукович поклав до пам'ятника Тарасу Шевченку два вінки, на стрічках яких було написано: «Тарасу Шевченка від президента Віктора Януковича» і «Тараса Шевченка від громадян України».
Швидка на самому початку акції вигукувала «Банду - геть!», а потім відрізала стрічку з ім'ям президента. При цьому вона заявила, що Віктор Янукович «дуже себе любить», що, будучи громадянином України, йому слід задовольнятися тим вінком, який покладено від імені всього народу. Це було зафіксовано міліцейською відеокамерою.
Згодом у МВС також повідомили, що окрім відрізання стрічки, Швидка ще відзначилася вигукування образ на адресу Януковича.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх