,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Збудуємо корвет громадою!
  • 4 сентября 2011 |
  • 12:09 |
  • m3k |
  • Просмотров: 697
  • |
  • Комментарии: 13
  • |
Збудуємо корвет громадою!

Віце-президент «Фонду відродження Українського флоту» контр-адмірал у відставці Віктор Макаров: «Завдання акції «Збудуємо корвет громадою» полягає не тільки в тому, аби зібрати необхідні кошти, а й в тому, щоб згуртувати український народ навколо цієї патріотичної ідеї»

У ході прес-конференції, яка відбулася 22 серпня в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ», керівництво «Фонду відродження Українського флоту» поінформувало представників ЗМІ про основні завдання фонду та хід акції «Збудуємо корвет громадою». Так, віце-президент «Фонду відродження Українського флоту» контр-адмірал у відставці Віктор Макаров зазначив, що збудувати корвет громадою визначили за мету ветерани вітчизняного флоту у Севастополі, які заснували благодійну організацію «Фонд відродження Українського флоту».

— Між фондом і Чорноморським суднобудівельним заводом укладено відповідну угоду, яка повністю відповідає чинному законодавству. Кошти фонду будуть використовуватися лише у разі, якщо виникне затримка фінансування робіт, які проводитимуться на Чорноморському суднобудівельному заводі, з державного бюджету. Наше головне завдання — скоротити строк будівництва першого корвету «Володимир Великий», — наголосив віце-президент «Фонду відродження Українського флоту» контр-адмірал у відставці Віктор Макаров.

Виконавчий директор фонду капітан 1 рангу запасу Вадим Махно повідомив, що перші кошти вже зібрані у Севастополі.

— Протягом 2,5 місяців, що існує фонд, вже зібрано понад 140 тисяч гривень. 23 тисячі гривень перерахували українські військові моряки, дві юридичні особи перерахували майже 100 тисяч гривень, свою місячну зарплату перерахував Міністр оборони України Михайло Єжель, є перекази від трьох доброчинців з Тернополя. Найціннішими для нас є переказ п’яти гривень ученицею другого «А» класу 803 школи Харкова Ганни Литвинчук та благодійний внесок 82 річної пенсіонерки із Севастополя, — відзначив капітан 1-го рангу Вадим Махно.

Він також наголосив, що фонд планує поширити цю благочинну акцію й на інші регіони. Зокрема, представники фонду вже розпочали роботу у Києві, Дніпропетровській, Запорізькій та Тернопільській областях.

Директор благодійної програми з будівництва корвета для ВМС України капітан 1 рангу запасу Борис Якутович відзначив, що однією з головних цілей акції «Збудуємо корвет громадою» є зміна ставлення українців до благочинності та виховання в українців патріотизму.

— Наше завдання не тільки зібрати необхідні кошти на будівництво корвету, а й згуртувати український народ навколо цієї загальнонаціональної патріотичної ідеї, — підкреслив капітан 1 рангу запасу Борис Якутович.

Він також запевнив, що усі зібрані кошти використовуватимуться виключно за призначенням.

— Ми гарантуємо цільове використання коштів на будівництво корвету. Усі платіжні документи про перерахування коштів має право підписувати лише президент благодійної організації «Фонд відродження Українського флоту» віце-адмірал Микола Клитний, усі рішення приймаються виключно загальними зборами правління фонду, а контроль за цільовим використанням коштів здійснює наглядова рада, — наголосив капітан 1 рангу запасу Борис Якутович.

Керівництво «Фонду відродження Українського флоту» висловило переконання, що будівництво на «Чорноморському суднобудівельному заводі» у Миколаєві кораблів класу «корвет» для вітчизняних Військово-Морських Сил дасть потужний економічний поштовх для відродження і розвитку всієї суднобудівної галузі України, яка має значний науково-технічний і виробничий потенціал.

Кожен, хто бажає долучитися до побудови українського корвета, може надіслати кошти на рахунок благодійної організації

«Фонд відродження Українського флоту»
ОКПО 37636604
МФО 324935
СФ ПАО КБ «Приватбанк».
Поточний рахунок 26000060489109

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх