,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Завтра День Незалежності України. Зі святом, друзі!
  • 23 августа 2011 |
  • 21:08 |
  • bayard |
  • Просмотров: 1030
  • |
  • Комментарии: 19
  • |
0
Україна ще не відбулася як по-справжньому незалежна і сильна держава, щоб стати нарівні з нормальними європейськими країнами; і гірко, що ми в багатьох негативних, і навіть відразливих речах, знаходимося попереду цивілізованого світу.
Народ України не використав унікальний шанс 2004-го: очевидно, занадто сильними виявилися липкі і сморідні релікти комуністичного минулого, занадто сильною і хитрою партократично-чиновнича система, занадто недостатнім рівень розуміння народом причин своїх проблем, занадто багато у нас виявилося безвідповідальних і просто підлих особин при владі, і занадто слабким потяг народу до розуміння справжнього сенсу того, що зветься свободою... . Минуле потужно тягне нас назад, у феодальну азіатчину, у морок тоталітарно-чиновничого і криміналізованого до краю режиму.

Але, попри все, є ще закони історичного розвитку, що діють незалежно від волі правлячих кіл. Це ті потужно діючі об'єктивні закони, за якими розвалюються імперії, змінюються геополітичні мозаїки, виникають нові держави. Та й люди, хоч і прикро повільно, але теж змінюються. І в народі зріє-набухає розуміння того, що так далі жити не можна, бо таке життя не гідне нормальної людини, що має елементарну самоповагу.

Це вселяє оптимізм, це підтримує віру у зміни на краще: врешті, ми ж не напівдикі аборигени джунглів, щоб довго терпіти оте лайно, що хтось недобрий з нездоровим почуттям гумору назвав "стабільністю". Хочеться вірити і вірю, що нинішній стан України, великої за розмірами і самодостатньої інтелектуально країни, скоро зміниться, і ми станемо свідками і учасниками динамічного розвитку національних культур, наук, технологій і рівня життя.
І ще хочеться (це моє давнє бажання) щоб оте якесь нерадісне, клінічно-реанімаційне "Ще не вмерла..." змінилося на щось більш оптимістичне і спрямоване на дію, у майбутнє, щось на кшталт "Розквітай, моя прекрасна Україно...". Бо гімн держави - це своєрідна установка, це, якщо хочете, керуюча нейро-лінгвістична програма; а вона повинна мати виразний стимулюючий і оптимістичний вплив: тільки вперед! І надії наші - лише на самих себе!

Зі святом Незалежності, шановні колеги!
Оптимізму вам і наснаги, віри і рішучості, здоров'я і бажання жити!
Згоди і любові в родинах, тепла і світла в домівках, здорових, красивих, розумних і успішних дітей!
Вірних вам друзів, цікавих зустрічей і захоплюючих мандрівок!
І, звичайно ж, якнаскорішого зникнення у потойсвітнє небуття нинішнього режиму.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх