,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Відкритий Всеукраїнський турнір з української національної боротьби на поясах
  • 21 августа 2011 |
  • 21:08 |
  • bayard |
  • Просмотров: 1940
  • |
  • Комментарии: 14
  • |
0
24 серпня 2011 року, на честь 20-ї річниці з Дня Незалежності України, на «Мамаєвій Слободі» між збірними України та Російської Федерації відбудеться Відкритий Всеукраїнський турнір з української національної боротьби на поясах у абсолютній ваговій категорії.

З щирою козацькою метою за для консолідації українського народу – 24 серпня 2011 року в День 20-ї річниці Незалежності України, Козацька Спадкова Духовна Республіка на «Мамаєвій Слободі» та Міжнародна громадська організація «Міжнародна федерація української національної боротьби на поясах», керуючись необхідністю відродження, рівно як і для популяризації та поширення спадкових українських традицій, як історико-культурної цінності української нації проведуть змагання з української національної боротьби на поясах у абсолютній ваговій категорії між кращими спортсменами України та Російської Федерації.

Всі мають знати, що витоки «Української національної боротьби на поясах» загублені у мареві тисячоліть, впродовж яких прадіди сучасних українців – «чубаті слов`яни» намагались відстояти свою незалежність. Українська національна боротьба на поясах надзвичайно видовищний та динамічний вид спорту адаптований до теперішніх міжнародних умов проведення спортивних змагань та показових виступів.

Непереможний чемпіон — нащадок давнього українського роду, всесвітньовідомий борець Іван Піддубний (26.09.1871р.-8.08.1949р.), стосорокаріччя з дня народження якого будемо святкувати незабаром, починав свій спортивний шлях до світового визнання саме з Української національної боротьби на поясах.

Хоча в СРСР«Українська національна боротьба на поясах» офіційно так і не була признана, так як поясна боротьба на думку «ідеологів імперії» не вписувалась в структуру утворення усередненої особи під назвою «совєцкій народ». З часу проголошення Державного суверенітету України популярність даного національного виду єдиноборств збільшується не тільки на території нашої Держави але й в світі. Цей вид спорту є унікальним по своїй суті, оскільки об`єднує традиційні народні види боротьби, збагачуючи цим національно-культурні особливості української козацької нації.

Змагання між збірними України та Росії з поясної боротьби на території козацького селища «Мамаєва Слобода» є знаковими…

Тож приходьте вболівати за нащадків козацького роду, обстоюючи віковічне прагнення наших прадідів жити на своїй землі власним незалежним життям!

Початок Відкритого Всеукраїнського турніру з української національної боротьби на поясах між збірними України та Російської Федерації 24 серпня о 13-00.

В програмі заходу: концерт та святкова програма за участі козаків з «Мамаєвої Слободи», а також ярмарок народних майстрів.

Після офіційної частини змагань на ярмарковому майдані «Мамаєвої Слободи» всі охочі подужати найкращих спортсменів України та Росії зможуть взяти участь у поєдинку. Правила такі, як у наших прадідів – лицарів Війська Запорозького Низового: претендент протягом хвилини матиме можливість подужати обраного ним спортсмен, кинувши його додолу на килим. Спортсмен же, в свою чергу, має право лише пасивно захищатись. Якщо претендент все ж таки зможе здолати професійного борця, то він отримає цінний подарунок від «Мамаєвої Слободи».

З нагоди приїзду 24 серпня 2011 року на змагання з поясної боротьби до «Мамаєвої Слободи» російської команди, хочемо нагадати всім, що 19 березня 2011 року на Слобідському майдані українські козаки оголосили повторний виклик на «Поєдинок честі» козакам Всевеликого Війська Донського Російської Федерації під керівництвом Головного Військового отамана Водолацького В.П.
На жаль, чи на сором російських козацьких отаманів, козаки Всевеликого Війська Донського Російської Федерації на наш дружній виклик з приводу «Поєдинку честі», котрий заплановано провести на Покрову 14 жовтня 2011 року, поки що вісточки ніякої не дали. Навіть ні чичиркнули…
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх