,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Карпачова має намір підтримати клопотання про звільнення Тимошенко з-під арешту
-4
Карпачова має намір підтримати клопотання про звільнення Тимошенко з-під арешту

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова має намір 8 серпня підтримати в суді клопотання захисту колишнього прем'єр міністра Юлії Тимошенко про її звільнення з-під арешту.

Про це журналістам біля Лук'янівського слідчого ізолятора сказав представник омбудсмена Анатолій Палій.

"Тимошенко звернулася до омбудсмена щодо захисту її прав як ув’язненої, зокрема, щодо пом'якшення міри запобіжного заходу. Завтра буде суд і на ньому буде клопотання захисту щодо зміни запобіжного заходу і уповноважена з прав людини до цього теж приєднається", - сказав Палій. Він також зазначив, що Тимошенко задоволена умовами в СІЗО, і що їй в камеру привезли телевізор і холодильник.

Як повідомлялося сьогодні, активісти Батьківщини почали збирати біля Печерського райсуду Києва підписи під проханням до Президента Віктора Януковича і генерального прокурора Віктора Пшонки про звільнення Тимошенко.

5 серпня Печерський райсуд Києва заарештував Тимошенко, після чого міліція доставила її до Лук'янівського слідчого ізолятора.


***

Як повідомлялося, 5 серпня, суддя, який головує у газовому справі Печерського райсуду Києва, Родіон Кірєєв задовольнив клопотання сторони обвинувачення про арешт екс-прем'єра України Юлії Тимошенко.

Підставою для зміни запобіжного заходу для Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту, як сказано в рішення суду, є "системні порушення з боку підсудної, зокрема, вона перешкоджала допиту свідків". Наступне засідання суду у цій справі відбудеться 8 серпня.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх