,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


«Київстар» забезпечить українські школи безлімітним інтернетом
  • 2 августа 2011 |
  • 17:08 |
  • sereda |
  • Просмотров: 19129
  • |
  • Комментарии: 4
  • |
0
«Київстар» забезпечить українські школи безлімітним інтернетом


7 липня 2011 року телеком-оператор «Київстар» та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України підписали Меморандум про співпрацю щодо забезпечення безкоштовним безлімітним широкосмуговим інтернетом шкіл по всій Україні.Пріоритетними напрямками соціального партнерства, зафіксованими документом, стали забезпечення шкіл високошвидкісним доступом до інтернету, а також навчання дітей, батьків та вчителів правилам безпечної поведінки при використанні Мережі.

Своїми підписами Меморандум про співпрацю засвідчили Дмитро Табачник, Міністр освіти і науки, молоді та спорту України та Ігор Литовченко, президент компанії «Київстар».

У рамках співпраці Міністерства освіти та телеком-оператора до кінця 2011 року в понад 80 школах України буде проведено безкоштовний широкосмуговий інтернет від «Київстар». Для об’єднаного «Київстар» це не перший досвід інтернетизації українських шкіл — усього за період з 2009 року до кінця поточного року безкоштовним FTTB-доступом в інтернет буде забезпечено близько 200 шкіл по всій Україні.

«Київстар» проведе комплексні роботи по підключенню до Мережі за технологією FTTB будівель шкіл, а також надасть безлімітний доступ до Мережі на високій швидкості до 10 Мбіт/сек. вранці та вдень (з 7:00 до 18:00), і до 1 Мбіт/сек. решту часу (з 18:00 до 7:00). Телеком-оператор не тільки забезпечить школи безкоштовним високошвидкісним інтернетом, але й подбає про безпечне використання інтернету школярами, встановивши спеціальне програмне забезпечення і провівши інформаційну кампанію серед вчителів, школярів та батьків про правила поведінки в Мережі. Волонтери «Київстар» за сприяння Міністерства освіти проведуть відкриті уроки з безпеки в інтернеті в школах по всій Україні.

«Київстар» вже не перший рік займається проблемою дитячої онлайн-безпеки. У компанії з 2009 року діє соціальна програма «Київстар» «Безпека дітей в інтернеті», спрямована на захист дітей від загроз Мережі. У партнерстві з Інститутом психології ім. Г. С. Костюка НАПН України «Київстар» видав перший в Україні посібник для батьків «Діти в інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі» і створив «білий список» рекомендованих дитячих сайтів, на основі якого було розроблено безкоштовну послугу «Батьківський контроль» для мобільного телефону.

Спільно з Міністерством освіти «Київстар» планує забезпечити розвиток та впровадження сучасних технологій в освітній процес, а також приділити особливу увагу розповсюдженню базових знань про інтернет і культуру поведінки онлайн, щоб сприяти формуванню навичок безпечного використання Мережі школярами та їхніми сім’ями.

Дмитро ТАБАЧНИК, Міністр освіти і науки, молоді та спорту України:

«Сьогодні одним із пріоритетних завдань Міністерства освіти є розвиток інноваційних технологій і впровадження їх у щоденну практику навчання. Співпраця із компанією „Київстар“ дозволить прискорити інтернетизацію українських шкіл, забезпечивши доступ школярів і педагогів до актуальної та корисної інформації, що містить Всесвітня Мережа».

Ігор ЛИТОВЧЕНКО, президент компанії «Київстар»:

«Діяльність „Київстар“ — це корисні справи для людей і країни, реальний внесок у покращення життя українців. Забезпечуючи високошвидкісним інтернетом школи України, ми сприяємо організації повноцінного навчального процесу, який сьогодні складно уявити без доступу до інтернету. Створюючи нові можливості для освіти, „Київстар“ інвестує в інтелектуальний розвиток нашої країни».

Підписання Меморандуму між компанією «Київстар» і Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України стало черговим етапом співпраці, мета якого — підвищити культуру користування інтернетом, забезпечити доступ до інформаційно-освітніх ресурсів Всесвітньої Мережі та навчити правилам безпечної поведінки в інтернеті школярів, батьків і педагогів.

«Київстар» планує підключати школи по всій Україні до широкосмугового інтернету, надаючи безкоштовний безлімітний обсяг трафіку. Меморандум матиме силу протягом трьох років, з 2011 по 2013 рік.


My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх