,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Говно от РПЦ-2: Настоятель Лаври vs телеканал: 1:0 на користь хамства
  • 29 июля 2011 |
  • 13:07 |
  • bayard |
  • Просмотров: 99622
  • |
  • Комментарии: 23
  • |
0
Тим часом відео, на якому настоятель грозиться розбити камеру та погрожує журналісту Божою карою, набирає популярності в інтернеті.

Журналіст Михайло Ткач поставив запитання про "Мерседес" владики Павла вартістю у мільйон гривень, його телефон Vertu за 50 тисяч гривень, а також про 2 мільйони гривень, які Лавра отримала від держави.

Такі запитання не подобались настоятелю, який очевидно розраховував на більш прихильну тему для сюжету. У відповідь владика сипле образами та веде себе відверто по- хамськи. "Мерседес – це транспорт пересування. А що, священник повинен пішки іти по вашому?" – відповідає він на запитання, звідки у нього таке дороге авто.

Далі – більше. "Вдягни туфлі нормальні, ти прийшов як бомж", – каже владика Ткачу. Відповідаючи на питання чи не будують на території Лаври кафе, як раніше підозрювали журналісти, владика каже: "Слухай, може в тебе галюцинації? Я бачу, що ти душевнохвора людина".

Розходившись, владика навіть пригрозив журналісту... божою карою: "Слава богу, що є суд божий. Ти получиш, тому що діти будуть потім за твою брехню відповідати".

Цікаво, що владика сам запросив журналіста у Лавру після попереднього сюжету 1+1 про Лаврські розкоші. Тоді владика, навіть, розповів, що держава виділила Лаврі "2 мільйони гривень на місяць". Щоправда, запитання про те, на що були витрачені ці гроші, владика ігнорує.

На прощання у відповідь журналісту на його "До побачення" священник-регіонал кидає "Да будь ти!.."

І з сюжету, і з листа владики, який він вчора написав на ім’я ген директора телеканалу 1+1 Олександра Ткаченка, очевидно, що будь-який інтерес до грошей церкви, в тому числі й тих, які видаються їй з бюджету, настоятель Лаври сприймає як "замовлення". У своєму листі він, навіть, звинуватив телеканал у наклепі.

"Журналіст вашого телеканалу, виконуючи свої службові обов`язки, веде розмови на теми, які, за його словами, цікавлять телеглядачів: всілякі плітки, які не відповідають дійсності, і "улюблені" теми журналістів про машини і телефони керівників церкви", – йдеться у листі.

"1+1 привертає глядацьку аудиторію, показуючи неправду і тим більше зводячи наклеп на церкву", – пише Павло.

За його словами, журналіст поводився неадекватно, фамільярно та зневажливо. Владика також пригрозив звернутися до суду.

Скандали навколо розкошів церковників вибухають все частіше. Причому будь-які публікації та сюжети про гроші церкви та розкішне життя священників, церковники зустрічають образами та, навіть, прокльонами.

Раніше владика Павло назвав журналіста "Української правди" Сергія Лещенка душевнохворим за те, що він розмістив у своєму блозі фотографії "Мерседеса" глави УПЦ МП Володимира.

А от колега владики – митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел у 2009 році фактично прокляв журналістів газети "Сегодня", які написали статтю про доходи одеських храмів. На сайті митрополії з’явилась інформація про те, що в храмах будуть молитися за те, щоб Господь «врозумив хворобами та скорботами журналістів Ольгу Князь, Світлану Годовенко та Лілію Фещенко". Цим журналістам Агафангел також заборонив купувати та запалювати свічки в храмах, як "еретикам, раскольникам, иноверцам и безбожникам".


My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх