,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Львові Колесніков говорив українською
0
28 липня під час робочого візиту у Львові віце-прем'єр - міністр інфраструктури Борис Колесніков провів нараду в штабі будівництва стадіону у Львові частково українською мовою.Зазначимо, що під час брифінгу після наради він спілкувався з журналістами уже звичною для себе російською.

Водночас директор ДП «Дирекція з будівництва об’єктів Євро 2012 у м. Львові» Володимир Шадрін, який вже більше року працює у Львові, розмовляв на нараді російською.

Зазначимо, Борис Колесніков не вперше переходить у Львові на українську мову. 11 квітня під час виступу у Львові він розмовляв українською на розширеному засіданні регіонального комітету з економічних реформ щодо розвитку спортивної та туристичної інфраструктури, доповідаючи про Національний проект «Олімпійська надія-2022». Це був перший виступ Колеснікова у Львові виключно державною мовою.

Як інформував ZAXID.NET, у березні 2010 року Борис Колесніков у Львові, відповідаючи на запитання про те, чи до наступного візиту на Львівщину він і його команда вивчать українську мову, зазначив, що не практикувався з української з 1979 року, але знає її. «Так буде швидше відповідати», – пояснив Колесников те, чому розмовляє російською.

Згодом, вже у серпні 2010 року під час візиту до Львова генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно пообіцяв до початку Євро-2012 вивчити українську мову.

У Львові Колесніков говорив українською

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх