,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Необхідні концтабори для "легіонерів сатани"
  • 9 июля 2011 |
  • 12:07 |
  • SSK |
  • Просмотров: 340578
  • |
  • Комментарии: 34
  • |
0
Мене радує те, що питання політичної люстрації піднімаються все частіше. Українське суспільство потребує очищення. Якби люстрацію провели на початку дев’яностих, як це зробили у Польщі і в Чехії, тепер українці не відчували би на своєму карку паразитів-комуняк з їхнім чевоним ганчір’ям «Побєди».


Але того не сталося. Тепер ті люди, які писали доноси в КГБ і руйнували церкви, сидять в радах різних рівнів, керують державними установами і ЗМІ, і вчать нас «патріотизму». Вони перешилися на націоналістів, цілуються з тими, кого переслідували за часів сатанинської більшовицької влади (часто-густо за згодою обдурених або куплених патріотів). Але в архівах все є, хоча вони тепер крадуть з архівів газети зі своїми антиукраїнськими статтями-доносами, крадуть документи.

На моє переконання люстрація політична має бути доповнена духовною люстрацією. Без духовного виміру політичне очищення не досягне своєї мети. Тому що найгірші злочини проти України і українців робилися в царині Духу.

Та пекельна руйнівна сила, яку сатаніти випустили на свободу у 1917 році, ставила собі за мету поневолення душ. І в тому їй допомагали добровільні «помічники», різні наймити. Вони займали посади в сфері освіти, культури, у творчих союзах, в редакціях газет, були заслані до церковного світу. Якщо ми не виведемо на чисту воду цих «солдатів диявола», то вічно матимемо за спиною «п’яту колону» людей, які носять пишні вишиванки, теревенять про Духовність і Українство, а в душі люто ненавидять все українське. Саме ця «п’ята колона» не дала українцям скористатися з перемоги у 2004 році. Саме вони зомбували Ющенка і перетворювали на сміх всі спроби справжніх українців зробити Україну українською.


Головною ознакою антиукраїнських наймитів сатани було й тепер є намагання добре влаштуватися у житті, оточити себе комфортом, дорогими речами, пошаною від залежних людей (підлеглих і підлабузників). Вони народжувалися й в селі, але за заслуги перед владою їм швидко й безкоштовно надавали квартири у містах. Тепер саме в містах сконцентрована духовна «п’ята колона». Село більш чисте, бо там залишилися ті, хто не хотів продаватися та їхні діти.


Українці мають почати очищення українських міст від антиукраїнської духовної «п’ятої колони».

І в цій справі нас не повинні вводити в облуду «патріотичні» слова і гасла, якими маскуються наймити сатани. В місто мають прийти свіжі сили з села, зайняти провідні посади, відкинути міські збочення і спокуси. А ті покоління, які «зіпсуті містом», сексуальною розпустою та збоченнями, підігрітими так званими енергетичними напоями, мають бути ретельно просіяні через духовну люстрацію і зерна мають бути нарешті відокремлені від полови.

Треба вже тепер утворити громадські комісії з духовної люстрації. До комісії мають увійти перевірені українці, які є українцями з діда-прадіда і відчувають Україну всім своїм серцем. Вони мають перевірити всі публікації 1944-1991 років у сатанинській пресі, наприклад у «Прикарпатській правді» тих часів. Знайти авторів статей і публікацій, де прославлялися чекістськи кати і де лилися бруд і брехня на українських Лицарів Духу (воїнів УПА, героїв духовного спротиву).


Я сама була в архіві і читала ті публікації. Це жах! Які прокляття проти бандерівців залишили вони на сторінках газет! Які брудні смердючі сліди зради! Тепер ці люди «поважані», вони начальники і «провідники», депутати, і мають ще нахабство виступати на мітингах і зборах перед громадою. Дивує, що це все досі перебуває під спудом. Певно грішні прикривають грішних.


Треба згадати їхні виступи на партійних зборах, підняти документи про переслідування УГКЦ. Треба почати з тих, хто публічно засвітився як наймит сатанітів. Наші однодумці зараз не при владі, тому ми не зможемо відразу ізолювати цих перешиванців і судити їх. Але вони вже тепер мають знати, що комісія працює і мають боятися. Ми повинні знищити їх через їхній власний страх. Вони не будуть спати, згадуючи свої гріхи, вони не матимуть спокою і вже тим отримають частину покарання за все. А ще ми цим покажемо ворогові, що українці мають довгу й міцну пам’ять. Що українці нічого не забувають й нікого не бояться. Що кожний, найменший і найзамаскованіший, прояв антиукраїнської діяльності в царині Духу буде гарантовано знайдено, занотовано і свого часу згадано замаскованому ворогові. А той час неминуче прийде.


А для найбільш активних «легіонерів сатани», різного роду «постмодерністів» варто б зробити своєрідний концтабір – огородити кілометр території десь подалі від населених пунктів, огородити триметровим парканом зверху з колючим дротом, стерилізувати всіх їхніх «тьолок» щоб не плодилася ця нечисть, і хай бісяться – проводять свої «мистецькі» акції, «фестивалі» і псевдолітературні читання.


Іншу таку зону можна зробити для кагебитсів-сталіністів-енкаведитсів….


Маємо бути наполегливими!My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх