,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Азаров і Ступка вже восени відкриють «Нову сцену» для Театру імені Франка
0
У вівторок франківці закривалися «Кайдашевою сем'єю» (режисер Петро Ільченко). Головні ролі в цей вечір на сцені грали Наталя Сумська, Володимир Коляда, Назар Задніпровський, Ніна Гіляровський, Зінаїда Цесаренко.

У майбутньому сезоні до кінця 2011-го намічається низка прем'єр на основній сцені. Вперше театр звернеться до творчості Франсуази Саган — буде пред'явлена ​​її мелодрама «Піаніно в траві». І вперше ж франківці адаптують для сцени прозу Сергія Жадана - «Гімн демократічної молоді». Ще одна прем'єра — ближче до новорічних свят — мюзикл для дітей та дорослих «Попелюшка», написаний Вікторією Васалатій, яка раніше стала відомою в цьому ж театрі завдяки мюзиклу «Едіт Піаф».

Все це новинки основного майданчика. А для Нової сцени репертуар поки в процесі обговорення.

Про цю сцені багато років мріяв ще Сергій Данченко, але з різних причин будівництво нової сценічної території для головного драмтеатру затяглося на двадцять з гаком років. Як стало відомо ZN.UA, особисто М. Азаров після зустрічі з художнім керівником театру Богданом Ступкою дав розпорядження прискорити будівельні роботи та встигнути до старту 92-го сезону, не чекаючи на «Євро-2012». Директор франківців Михайло Захаревич повідомив, що вже сьогодні йде інтенсивна робота, задіяно десятки людей. Цей майданчик для експериментальних і авторських проектів розрахований на дві сотні глядачів. Простір планують удосконалити новими технологіями, які допоможуть режисерам в їх сценічних фантазіях.

Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» у статті Леся Іллєнка «Мельпомену врятує Азаров»
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх