,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Запоріжжі кілька сотень пенсіонерів намагалися «зупинити фашизм»
-7
У Запоріжжі кілька сотень пенсіонерів намагалися «зупинити фашизм»

У Запоріжжі кілька сотень місцевих пенсіонерів під прапорами Перемоги провели ходу головним проспектом, скандуючи гасло Зупинимо фашизм і Фашизм не пройде.

У вівторок у Запоріжжі по проспекту Леніна пройшла багаточисельна колона місцевих літніх людей, включаючи ветеранів війни, дітей війни і офіцерів Радянської армії, які несли прапори Перемоги і прапори прокомуністичних організацій міста.

"У нас сьогодні відбувся громадський трибунал Зупинимо фашизм, який розглядав позов місцевих громадських організацій Про розповзання фашизму по Україні. У якості обвинувачених виступала наша влада - Президент країни, Верховна рада і спікер Верховної Ради, які потурають усім цим українським профашистським, націоналістичним організаціям... Ми боїмося, що в Україні набирає обертів той фашизм, який був у 1933-му році в Німеччині: організація Свобода на заході (у Львові і Тернополі) рветься до влади", - розповіла глава запорізької обласної організації Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць За майбутнє дітей України Таміла Козлова.

За її словами, запорізький громадський трибунал проводиться напередодні річниці початку Великої Вітчизняної війни і має намір привернути увагу керівництва країни до позиції місцевих громадських організацій.

"Наш трибунал засудив Президента України і інші гілки державної влади України до виконання передвиборних обіцянок - відміни указу Ющенка про надання звання Героя України Бандері і Шухевичу, а також про заборону в країні нацизму на законодавчому рівні", - підкреслила Козлова.

Учасники трибуналу і ходи також заявили про вимогу заборони Всеукраїнське об’єднання Свобода і зазначили, що у разі відсутності реакції української влади на їхній "вирок" вони мають намір ініціювати проведення народного референдуму.

Як повідомлялося, раніше одеський чиновник Григорій Кваснюк побачив у концерті незрячих виконавців пропаганду фашизму.-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх