,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ВМСУ. Корвет Луцьк
0
«Луцьк» — корвет проекту 1124М (шифр «Альбатрос», англ. Grisha-V class за класифікацією НАТО) багатоцільовий корабель прибережної дії Військово-Морських Сил України. Бортовий номер U205 (до липня 1994 р. носив бортовий № 400, до січня 2007 р. — U200).

Проект 1124М — останній варіант модернізації малого протичовнового корабля проекту 1124 розроблений в 1976 році. В порівнянні з проектом 1124 кораблі проекту 1124М оснащувалися більш сучасними зразками озброєння і радіоелектронними засобами. Модернізація проекту призвела до значного перевантаження і збільшення тоннажу. Не зважаючи на усі зусилля конструкторів (довелося навіть зняти одну РБУ), стандартна тоннажність корабля зросла майже на 10%.

Кораблі проекту отримали нову 76-мм артилерійську установку АК-176, модернізований ЗРК «Оса-МА», переносні зенітні ракетні комплекси «Стріла-3» і більш потужну РЛС загального виявлення МР-320 «Топаз-2В» з дальністю виявлення цілей 100 км по повітряним і 40 км по морським. Замість РЛС загального виявлення МР-320В на МПК проекту 1124М ставилася РЛС МР-755 «Фрегат-МА-1» зі складною формою сигналу при пониженій його потужності, яку прийняли на озброєння в 1982 році. Крім того вони були оснащені системою попередження про лазерне опромінювання «Спектр-Ф».

Протичовнове озброєння залишилося тим же що і у попередніх модифікацій: — два двотрубних 533-мм торпедних апарати, дві 213-мм реактивні бомбометні установки РБУ-6000, морські міни і глибинні бомби. Замість підкільної гідроакустичної станції «Аргунь» кораблі отримали нову ГАС «Платина» з дальністю виявлення підводних цілей до 15 км. Для покращення керованості корабля при роботі ГАС «Шелонь-Т» кораблі обладнані підрулюючим пристроєм «Поворот-159» [1].
[ред.] Історія корабля

Корвет «Луцьк» (заводський № С-012) — один з перших кораблів ВМС України і до останнього часу був одним з найбільш використовуваних кораблів флоту. Спуск його на воду відбувся 22 травня 1993 року. Після чого, з 14 по 16 листопада корвет, у супроводі заводських буксирів був переведений по Дніпру в порт Миколаїв, звідки 21 листопада, після остаточної перевірки механізмів і готовності екіпажу до виходу в море, здійснив самостійний перехід в головну базу флоту — порт Севастополь. 30 грудня відбулося підписання акту про прийняття корабля до складу Військово-Морських Сил України. Прапор ВМС піднятий 12 лютого 1994 року. З цього дня корвет «Луцьк» влився у навчально-бойову діяльність флоту

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх