,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ВМСУ. Підводний човен "Запоріжжя"
0
Побудована в Ленінграді. Спущена на воду 29 травня 1970 року, 6 листопада 1970 року увійшла до складу Північного флоту під позначенням Б-435.

За 20 років служби у складі ВМФ СРСР, зробила 14 далеких походів, у тому числі в 1971 році відвідала Гавану, в 1977 році в процесі бойової служби зробила візит в Туніс.

Човен уперше став на ремонт в 1972 році після завершення тривалої бойової служби в Атлантиці. В 1979—1981 роках субмарина пройшла середній ремонт в Кронштадті.

Влітку 1990 року по внутрішніх водних шляхах переведена на Чорне море, 27 серпня увійшла до складу Чорноморського флоту, зарахована до 153-ої бригади 14-ої дивізії підводних човнів. Базувалася в Південній бухті Севастополя.

У 1997 році при розділі Чорноморського флоту СРСР між Росією і Україною Б-435 була передана Україні і отримала ім'я U-001 «Запоріжжя».

Історія ремонту човна затягнулася на півтора десятиріччя. З 1991 по 1994 рік субмарину ремонтували росіяни. Але коли в неї сіли батареї, російські моряки вирішили з човном «не морочитися» і передали знеструмлену субмарину українському флотові.

Україна ремонтує «Запоріжжя» з 2001 року. Акумулятори купили у грецької компанії «Germanos S.A.» ще в 2003 році, але сім років не було коштів їх встановити. За графіком, ремонт мав закінчитися ще у 2004 році. Але з того часу фінансування не проводилося зовсім, тож акумуляторну батарею вимушені були тримати на березі.

У ході ремонту були проведені роботи по заміні ділянок обшивки корпусу, ремонт донно-забортної арматури, торпедних апаратів, гвинто-рульового комплексу, сальників дейдвуда, монтаж носового шпиля, очищення і фарбування корпусу і цистерн головного баласту. Одночасно з ремонтуванням на судні проводилися бойові навчання.

На підводний човен вже встановили акумуляторні батареї та розпочали на ньому швартові випробування. На 18 лютого 2010 року субмарина була готова на 92%.

У грудні 2010 року субмарина була готова вийти в море.

З 15 по 31 грудня 2010 року човен проходив швартові випробування. На першому етапі випробувань було перевірено роботу головної енергетичної установки корабля, а також обслуговуючих її систем і механізмів, частину загальнокорабельних систем, відремонтовані і змонтовані гідроакустичні станції, техніку зв'язку.

Як повідомлялося, згідно з рішенням міністра оборони України Михайла Єжеля, ходові випробування підводного човна «Запоріжжя» Військово-Морських Сил ЗС України передбачається провести до 31 травня поточного року.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх