,


Наш опрос
Как поступить с Трибуном SERGANT888?
Забанить нах...
Лишить права комментировать
Пусть живёт-мне он не мешает


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ВМС України. 10 РОКІВ ПІД ПРАПОРОМ ВІТЧИЗНЯНОГО ФЛОТУ
  • 18 мая 2011 |
  • 17:05 |
  • bayard |
  • Просмотров: 190415
  • |
  • Комментарии: 11
  • |
0
Вже зранку на кораблях та в берегових частинах Центру морських операцій ВМС ЗС України відбулись святковий ритуал шикування особового складу та підйом державних прапорів та прапорів розцвічування. Так розпочались урочисті заходи, присвячені десятиліттю створення ескадри різнорідних сил ВМС ЗС України, теперішнього Центру морських операцій ВМС ЗС України. З цієї нагоди військових моряків привітали командування флоту, ветерани ескадри та почесні гості.
Урочистості відкрив перший заступник командувача ВМС ЗС України віце-адмірал Сергій Єлісєєв. У своєму виступі він зазначив, що Військово-Морські Сили є вагомим військово-політичним чинником кожної держави, яка має вихід до моря. Завдяки участі українських моряків у миротворчих морських навчаннях значно зріс міжнародний престиж нашої країни.
— За десять років Центр морських операцій українського флоту пройшов шлях становлення та удосконалення організаційної структури, підвищення боєготовності, професійної майстерності та морського вишколу, — наголосив віце-адмірал Сергій Єлісєєв. — Можна навести багато позитивних прикладів: це й постійна участь нашої держави при виконанні завдань міжнародних зобов’язань в Чорному та Середземному морях й гуманітарна місія, в якій брав участь екіпаж великого десантного корабля “Костянтин Ольшанський” тощо.
З нагоди свята та за сумлінне виконання службових обов’язків і високі показники в бойовій підготовці офіцерів та ветеранів Центру було нагороджено почесними грамотами та ювілейними медалями “10 років Центру морських операцій”.
Виконувач обов’язків начальника Центру морських операцій капітан 1 рангу Дмитро Шакуро зазначив, що теперішній Центр морських операцій — це бойове ядро вітчизняного флоту, яке складається з військових кораблів, берегових ракетних та інших спеціальних частин. Він спроможний виконувати завдання як окремо, так і в складі об’єднаного угруповання. За десятирічний період об’єднання виховало висококваліфіковані кадри для Збройних Сил України. Зараз більшість офіцерів, які починали службу на ескадрі, обіймають відповідальні посади в командуванні ВМС ЗС України та в Генеральному штабі Збройних Сил України.
Додамо, що особовий склад Центру морських операцій професійно виконує і завдання, поставлені на період проведення міжнародних навчань та під час далеких морських походів. Починалося все з навчань “Дайвекс” у 2002 році, а далі моряки об’єднання брали участь у численних маневрах, зокрема, “Кооператив партнер”, “Сорбет ройял”, “Фарватер миру”, “Бріліант марінер”, “Сі бриз” та в активаціях Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACK¬SEA¬FOR.
На завершення заходу перед присутніми виступили солісти Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил ЗС України.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх