,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


УГКЦ в м. Севастополі
0
Прийшла повнота часу, Бог послав свого Сина, народженого від жінки, і Його життя,
страсті, смерть й воскресіння стають історичними фактами, єдиними, що відбуваються у певний проміжок часу, у тому часі людина живе в очікуванні Його другого, славного зновупришестя та цілковитої переміни усього всесвіту. Час, який дано людині, є часом спасіння, навернення до Бога через єднання з Сином.
Ісус Христос говорить: „Час завершився”.
Отже, кожен християнин повинен використати його на добрі діла, шануючи, поважаючи, огортаючи християнською любов’ю інших.
У сприятливих обставинах часу, Церква повинна використовувати засоби масової інформації, все те, що людство спромоглось створити (телефон, радіо, телебачення, комп’ютеризація), що не завжди сприяє спасінню людини. Але у наш час високих технологій усе це є, тому, чому б не використовуючи, усе це спрямувати в правильне русло для спасіння людини. Власне у сучасних, нових способах застосування Євангелізації, Церква знаходить зміцнення свого внутрішнього життя, як спільноти віруючих, до яких є послана Христом. Оновлення в методах, в пошуках відповідної мови, застосування нових засобів передавання науки, цим Церква доводить свою мудрість, відвагу, й євангельську вірність у пошуках і застосуванні нових шляхів та перспектив у свому навчанні.
З’являючись на сторінці Інтернету, хочемо затвердити, що надання інформації про існування, життя, та розвиток нашої громади на Південних теренах Древнього Херсонесу Таврійського, Слово Боже поширюється і буде поширюватись для спасіння людства і прослави Господа Бога.

„Бог зовсім не потребує слави, але хоче, щоб ми стали
гідними прославлення. Бо, „що хто посіє, те й жатиме”
(Гал.6:7).

Отже, сій, голоси прославу, щоб ти міг
збирати вінки, почесті й похвали в небесному царстві”.
(з Гомілій Св.Василія Великого).


My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх