,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Львовские ветераны возмущены вылазками провокаторов, прикрывающихся их именем
  • 13 мая 2011 |
  • 20:05 |
  • bayard |
  • Просмотров: 188043
  • |
  • Комментарии: 13
  • |
0
Іменем ветеранів війни антиукраїнські сили пробують прикрити свої провокації

Представники ветеранських організацій Львівщини засудили дії антиукраїнських сил 9 травня 2011 року у Львові і вимагають притягнути до відповідальності осіб, винних у вчиненні антизаконних дій. Про це йдеться у зверненні, яке ветерани зачитали на позачерговій сесії Львівської обласної ради. Під зверненням підписалися, зокрема, Голова Львівського відділення Всеукраїнського об`єднання ветеранів, голова Львівського Крайового Братства ОУН-УПА, голова всеукраїнського Товариства політв`язнів і репресованих, голова Львівської Спілки політв`язнів.

У своєму зверненні представники ветеранських організацій Львівщини висловлюють обурення тим, як нахабно і ницо іменем ветеранів війни антиукраїнські сили пробують прикрити свої дедалі нахабніші вилазки та провокації.

Ветеранські організації Львівщини вважають, що думкою ветеранів намагаються освятити різного роду неподобства, зокрема, побудову пам'ятників тирану і душогубу Сталіну. Посилаючись на ветеранів, Верховна Рада, з подачі комуністів, приймає нікчемне і провокаційне рішення про використання червоних прапорів 9 травня. Вони переконані, що «Спеціальна провокація на цей день готувалася у м. Львові з метою посилення протистояння в суспільстві».

У тексті звернення, зокрема, зазначається: «9 травня міліція і спецпідрозділи перешкоджали на Марсовому полі Львова львівським ветеранам покласти квіти на могили загиблих. Але в той же день міліція і спецпідрозділи допомогли спеціально привезеним провокаторам з «Родіни» і «Русского єдінства» провести свій мітинг під червоними прапорами, не дивлячись на заборону суду.

І нестерпно дивитися і чути, як цих заїжджих екстремістів-україноненависників віком від двадцяти до п`ятдесяти років окремі політикани і деякі засоби масової інформації намагаються показати як ветеранів війни.

Але не менш нестерпно бачити, як цим заїжджим провокаторам з «Родіни» і «Русского єдінства» підіграє і допомагає українська міліція».

Відповідальність за нагнітання ситуації навколо 9 травня, за організацію сутичок і за побиття львів'ян, які протестували проти шабашу заїжджих провокаторі, лежить на правоохоронних органах, - вважають представники ветеранських організацій Львівщини. Також вони засуджують провокативні дії антиукраїнських сил і вимагають притягнути до відповідальності осіб, винних у вчиненні антизаконних дій.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх