,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Сумські патріоти закликали громадян зривати і знищувати червоні прапори
-7
Сумські патріоти закликали громадян зривати і знищувати червоні прапори

Сумські обласні організації політичних партій та громадських організацій закликали громадян зривати і знищувати червоні прапори, якщо такі з'являться на території області напередодні 9 травня.

Відповідне звернення підписали представники Сумських обласних організацій ВО Батьківщина, партії За Україну, Народного руху України, ВО Свобода, партії Народний союз Наша Україна, Української народної партії, Конгресу українських націоналістів, УНА, товариства Просвіта ім. Тараса Шевченка й товариства Меморіал ім. Василя Стуса.

"Ми - громадські організації та політичні сили Сумської області виступаємо проти вивішування червоних прапорів 9 травня! Ми закликаємо сумчан ігнорувати рішення Верховної Ради вивішувати червоні прапори з радянською символікою в день Перемоги. Ця ініціатива провладної більшості неприйнятна! Схваливши цей законопроект, Верховна Рада вкотре показала, що вона нелегітимна і антиукраїнська. Під червоними прапорами загинули мільйони людей в концтаборах, під час голодоморів. Під цим прапором радянська влада вбивала свій народ", - йдеться у зверненні.

У документі наголошується, що "рішення чинної влади щодо використання червоних прапорів - чергова спроба розколоти Україну і відвернути увагу населення від провалу економічної та соціальної політики нинішнього уряду".

"Ми закликаємо не вивішувати червоні прапори, а там, де вони вивішені, - зривати і знищувати їх. Це єдиний спосіб дієво реагувати на цей антиукраїнський крок влади! Звертаємося до інших свідомих політичних сил, громадських організацій та їхніх лідерів організувати людей на опір антиукраїнським діям", - закликають представники місцевих організацій партій та організацій національно-демократичного спрямування.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх