,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Азаров не розуміє, чому країни ЄС платять за російський газ менше, ніж Україна
-2
Азаров не розуміє, чому країни ЄС платять за російський газ менше, ніж Україна


Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що ціна на газ для України повинна формуватися на таких же принципах, що і для інших європейських країн.

"Для України формула на газ повинна бути сформована на таких же принципах, на яких Газпром формує її для Чехії, Словаччини, Німеччини, Польщі і будь-якої європейської країни", - заявив Азаров у коментарі Першому національному.

Він повідомив про кілька причин перегляду формули ціни для України. "Аргументів декілька. Перше: країни Європейського Союзу отримують газ за ціною більш низькою, ніж Україна. Це результат застосування цієї формули, яка робить абсолютно абсурдною ситуацію, коли країна, що розташована від Росії далі, отримує газ дешевший, ніж Україна", - зазначив він.

"Другий аргумент, який ми вже висловлювали і дивувалися, чому формула вартості газу для України залежить від вартості газойлю, який практично не використовується в енергетиці України. Адже мова йде про європейський підхід, коли вартість газу прив'язується до вартості того енергетичного ресурсу, який може газ замінити. Який ресурс може замінити газ? Наприклад, вугілля. У нас багато вугілля. Чому ж не прив'язатися до цієї формули до вугілля? " - запитав глава українського уряду.

Він також зазначив, що будь-який договір повинен влаштовувати дві сторони. "Найголовніше - не може існувати договір, який одну сторону влаштовує, а іншу ні. Практика застосування таких договорів показує, що рано чи пізно настає момент, коли цей договір розривається. Він зараз настав", - зазначив Азаров.

Говорячи про прогнозну ціну на газ для України, Азаров зазначив: "З урахуванням харківських угод - це приблизно 200 доларів за 1000 кубометрів".

Раніше Азаров заявив, що Росія буде змушена погодитися на внесення змін у формулу утворення ціни на газ, що закуповується Нафтогазом України у Газпрому.

Джерело

idea навіть до них вже доходить , що з "харківськими угодами" їх кинули.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх