,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Янукович доручив збудувати в Києві діловий центр як в Парижі
0
Київські містобудівники за завданням президента Віктора Януковича визначили шість земельних ділянок у столиці для будівництва найбільшого ділового центру в Україні.

Влада Києва має намір побудувати найбільший культурно-діловий центр у столиці за аналогією з діловими анклавами у Парижі (La Defense) і Астані - (Астана-сіті), розповів виданню "Дело" головний архітектор Києва Сергій Целовальник.

За його словами, ще наприкінці минулого року після свого візиту до Казахстану президент Віктор Янукович дав доручення голові КМДА Олександру Попову визначити можливі майданчики для будівництва ділового центру міста, як це було зроблено свого часу в Астані.

Столичні архітектори виконали завдання і визначили одразу шість можливих майданчиків для розміщення ділового життя столиці.

Серед них є ділянки, площа забудови яких, за задумом архітекторів, перевищуватиме 200 га. Так, наприклад, один з варіантів для розміщення ділового центру - територія "Експоцентру України", який перебуває на балансі Державного управління справами при президенті.

Також велику територію архітектори знайшли на Рибальському півострові. Одним з найбільш цікавих місць для будівництва, на думку Целовальника, може стати так званий "Княжий затон" (11-й мікрорайон Позняки-Західні).

Ще один варіант передбачає розташування Центру трохи вище по Дніпру від "Княжого затону", в районі Дніпровської набережної (лівий берег).

Промислова зона Нижня Теличка, вниз по Дніпру від метро Видубичі, також має шанс перетворитися на Мекку для ділових людей. Має свої переваги і територія на перетині проспекту Бажана і Харківського шосе, оскільки ближче інших розташована до аеропорту "Бориспіль".
My Webpage
Отредактировал sankaranarayanan (2 мая 2011)

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх