,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


О галичанах
  • 14 января 2011 |
  • 02:01 |
  • umbra1 |
  • Просмотров: 20652
  • |
  • Комментарии: 21
  • |
0
ьогодні був в селі у батьків.
Першим ділом попросив тата дати почитати мені районну газету.
Все чекаю повідомлень про початок розбудови України в нашому конкретно взятому селі.
Найшов дві обнадійливі статті про реформування пенсійної системи та системи охорони здоров'я.
Воно звичайно потішило, але залишився гіркий осад, що ініціатива йде з окупованого януковичами Києва.
Місцеві новообрані депутати залишаються незмінно-патріотичними. Це вже починає лякати.
Всім загалом вони 1січня відвідали Старий Угринів де зробили світлину (ні в якому разі не сфотографувалися бо то москальське слово) на фоні пам'ятника Герою України С. Бандери. В осяяних щастям обличчях впізнавав шкільних товарищів та сусідів. Їхні голови трохи кумедно виглядали на шиях, що тягнулися до символу нації. Співчуваю їм. По силі патріотизму вони приблизно рівні, але ж треба показати людям що "я самий-самий патріотичний". Це непросто. Лінійки то такої нема щоб патріотизм виміряла от і тягнуть шийки та роблять осяяні обличчя.
Правда нагода покрасуватися все ж випала.
Учасники дійства "з захопленням вітали новину про підрив пам'ятника червоному диктатору І.Сталіну".
Це знову чогось злякало.
Чому аж з захопленням?
Чому руйнація пам'ятників не перестала бути національною ідеєю за два десятиліття незалежності?
Згадав перегляд прямої трансляції посліднього засідання депутатів Івано-Франківської облради.
Шкода не знаю як той художній напрям називається шо від реальності далеко. Сюрреалізм певно.
Туда би того художника направити! Така тема неоспіваною пропадає!
Десь на пів години затягнувся диспут чи включати Табачника в список представників режиму Януковича-Азарова. Включили.
Потім розгорнулась боротьба не на жарт між представниками БЮТ та свободівцями в дошкульності та образливості формулювань постанови. Не переміг ніхто бо всі дружно закликали мало не до збройного повстання.
Я з цікавістю спостерігав за поведінкою нашого губернатора. Той бідака сидів як на голках і вираз безпорадності від безсилля припинити цю фантасмагорію не зходив з його обличчя.
Голова облради , свободівець, дуже по европейськи ввічливо раз по раз затикав йому писок.
Але віра в людство знов ожила в моєму враженому простудою організмі коли раптом знайшовся сміливець і рубанув від мікрофону що не варто називати владу за яку проголосувало принаймі 50% населення режимом бо це як мінімум зухвальство. Голос волаючого в пустелі по европейськи корректно заглушив нью-політолог пан .... ну не важливо хто хоча для мене його кар'єрний зріст пов'язаний виключно з руйнацією сільського господарства області. Політолог заявив , що слово режим не є образливим і довів це негайно що правда не дуже переконливо. Депутати на уря! підтримали бувшого математика, нині політолога і формулювання режим залишили.
Нарешті до мікрофону вийшов губернатор. Розчервонілий від хвилювання він вирішив на конкретному прикладі переконати депутатів не писати дурниць. Його виступ в двух словах був таким.
Шановні депутати! Не забувайте що облрада це також влада, раз.
Не забувайте як "ми" написали листа президенту Росії з вимогою зняти з роботи прем'єра Путіна і яка ефективність від цього послання, два.
Зовсім недавно я просив Азарова додатково виділити на область 500млн грн не закладених в бюджет на такі то потреби.
Абсолютно випадково з моїм листом-проханням на стіл прем'єра попадає лист від нашої облради до президента Януковича зняти Азарова з роботи. Шановні депутати ! Вгадайте з трьох разів чи дав Азаров гроші?

(тут я трохи прибрехав но десь там)
Депутатів емоційний виступ губернатора анітрохи не збив з пафосно-патріотичного налаштування. В своїх виступах-відповідях вони були все більш непримеренні і доспівалися до того , що в Азарова така робота , гроші роздавати.
Потім стало не цікаво бо почалось голосування в поіменному режимі. Кожен депутат на об'явлення фамілії повинен був встати і сказати так або ні прийняттю постанови. Враховуючи що їх там , як кажуть кляті москалі, мама дарагая процесс утвердження демократичних принципів затягнувся до неподобства.
Хоча верховенство народовладдя принесло особисто мені певні девіденти. Я випив пігулку антибіотика і погодував свого вічно голодного кота. Повернувшись до прямої трансляції був ошарашений гет полностью другим пунктом постанови , що засуджувала утиски українців в Російській Федераціі. Не знаю правда кому направили. Не почув, але знаючи наших думаю що по контрольному екземпляру отримають США та Европа.
Десь в інтернеті прочитав , що сучасне життя швидкоплинне ба навіть стрімке. Повна дурниця. Ми все встигнем. Реформувати ЖКХ, впровадити енергозберігаючі технології , відремонтувати дороги і т.д. Нам головне щоб до влади прийшли патріоти.
Шо ви говорите? Вони вже при владі? Е ні. На самому високому рівні будьте люб'язні нам владу дайте. От коли наш стане президентом то все вирішиться само собою. Так так. Головне щоб президент був українським, а нє данєцкім.
Що ви за люди ? Що ви зразу Ющенком нам тицяєте?
Як каже моя сусідка , бувша палка прихильниця-агітатор мессійки, " я про того дурака навіть не хочу говорити".
Коротше кажучи трансляція облради та огляд преси справили гнітюче враження. Нічого самостійно ми зробити не здатні і не видаються тепер нісенітницями мрійливі розмірковування наших людей про те як за німців було добре. Роботу всім дали, порядок був і дисципліна. Ну і що що за людей нас не мали? Всьо равно ліпші чим москалі бо культурні европейці. А поки нас не завоювали все буде як у тій пісні:
а на Україні лад і спокій
щебече соловейко
Цвiнь цвiнь цвiнь
тьох тьох тьох
...а участковий Загоруйко
купив собі новий свисток

ото і всі зміни.
Правда Брати Гадюкіни на совєцьку власть, як кажуть, тепер гнали, але пісня актульна і шо до нинішньої влади. Нічого ж не змінилося.
Діти в школі ходили в куточок Леніна вклонятися, а тепер в той же куточок ходять вклонятися Євгену Коновальцю. Хто старшіший був піонером-комсомольцем, а тепер всіх в пластуни хочуть затягнути. Притому формулювання залишаються незмінні. Виховання патріотизму.
Колись всі комсомольсько-партійні збори проходили при повному розумінні присутніх, що маразм про виконання рішень чергового з'їзду партії обов'язкова формальність і треба мовчати то тепер мовчать розуміючи що всі рішення про репресії продиктовані конкретними людьми за конкретні гроші для захисту конкретних злодюжок. Розуміють і далі мовчать. Мало віриться , що такі люди здатні на звитяжний подвиг за Українську державу.

автор

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх