,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Геннадій Кернес не може бути міським головою, оскільки перебуває на партійній посаді
  • 20 ноября 2010 |
  • 10:11 |
  • Batman |
  • Просмотров: 172880
  • |
  • Комментарии: 9
  • |
-1
Геннадій Кернес не може бути міським головою, оскільки перебуває на партійній посаді

19 листопада 2010 року голова Харківської обласної організації ВО «Свобода» Ігор Швайка звернувся до суду з вимогою провести повторні вибори Харківського міського голови на підставі того, що обраний на цей пост Геннадій Кернес не пішов з посади голови Харківської міської організації Партії реґіонів. Свободівець переконаний, що відповідна постанова міськвиборчкому про реєстрацію Кернеса міським головою є протизаконною.

Нагадуємо, що 14 листопада 2010 року Харківська міська виборча комісії видала постанову № 1278 «Про реєстрацію Кернеса Геннадія Адольфовича Харківським міським головою». Воднораз для забезпечення такого рішення Кернес мав попередньо подати документ, що підтверджує його ухід з посади в Партії реґіонів, яку він наразі обіймає. Оскільки Геннадій Кернес таку інформацію не подав, а Харківська ТВК її не оприлюднила, він досі очолює Харківський міський осередок реґіоналів. Згідно із Законом, міський голова не може займати іншу посаду, зокрема на громадських засадах.

У зв‘язку із цим, у своєму позові Ігор Швайка вимагає скасувати згадану постанову міськвиборчкому та визнати, що Геннадій Кернес де-факто відмовився від посади міського голови Харкова на користь партійного поста. З огляду на ці обставини суд має зобов‘язати ТВК провести в Харкові повторні вибори Харківського міського голови, оскільки результат попередніх не може бути забезпечено самим «обранцем».

У своєму коментарі позивач зазначає, що Партія реґіонів у своїй після виборчій ейфорії зовсім забула про дотримання формальних вимог перебування у владі: «Усі ми усвідомлюємо, що результат місцевих виборів на Харківщині було сфальшовано на користь правлячої партії. Воднораз нахабство реґіоналів, з яким вони узурпують владу на всіх рівнях, вимагає грамотної протидії з боку опозиційних сил. Така боротьба може відбуватися на двох фронтах – судовому та вуличному. Лише спільне використання чинників права та голосу вулиці призводить до результату.

Те, що ми бачили кілька тижнів на майдані Свободи, – це радше ілюзія боротьби. Оскільки вуличний виступ прихильників Арсена Авакова перетворився на хіпі-табір штибу Вудстока, а якість його аргументів у судах залишала бажати кращого. Бачимо – як «батьківщинці» мирно збиралися на акції протесту, так само мирно вони їх полишають. Мовляв, «Харківський майдан – 2010 виконав свою високу історичну місію».

«Свобода» ставить перед собою зовсім інші цілі, а саме бути справжньою, а не бутафорною опозицією та протидіяти біло-синім узурпаторам будь-де – у радах, в судах та на вулиці».

--

Прес-служба ВО «Свобода»

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх