,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Азаров назвав протестуючих підприємців симулянтами. ВИДЕО
0
Азаров назвав протестуючих підприємців симулянтами. ВИДЕО


Голова уряду зазначив, що навколо Податкового кодексу "дуже багато спекуляцій", а "господарі мітингувальників кодексу в очі не бачили".Прем'єр-міністр Микола Азаров заявляє, що протести підриємців проти норм Податкового кодексу створені штучно.

Про це він сказав відкриваючи засідання уряду.

"Ми всі спостерігали , як минулого тижня в країні намагалися продемонструвати протест малих підприємців. Насправді це люди, яких змусили імітувати протест. Їх господарі норм податного кодексу в очі не бачили", - сказав Азаров.

Прем'єр додав, що протести відбувались під маніпуляційним гаслом – "це знищить малий бізнес".

"Треба сказати, що навколо Податкового кодексу дуже багато спекуляцій. Це не дивно, оскільки податкова реформа перекриває кисень тіньовій економіці", - зазначив глава уряду.

Нагадаємо, 4 листопада тисячі підприємців зачинили свої кіоски і прийшли до Верховної ради.

Малий та середній бізнес були невдоволені урядовим проектом податкового кодексу.

Наймасштабніший мітинг пройшов у столиці під стінами Верховної ради. Мітингувальники стукали в металеві відра, сигналили, скандували обіграний слоган Партії регіонів: "Україна для людей, а податки - для влади". Протестуючі також закидали площу перед Радою рулонами туалетного паперу.

Втім, Азаров продовжує стверджувати, що Податковим кодексом передбачене зниження податків і зобов'язань обов'язкової їх сплати.


Между тем

Спірні положення Податкового кодексу, проти яких страйкують підприємці, торкаються, в основному, реформи спрощеної системи оподаткування.

Азаров назвав протестуючих підприємців симулянтами. ВИДЕО


Робота ринків по всій Україні 4 листопада була паралізована. Підприємці залишили робочі місця, щоб взяти участь в загальнонаціональній акції протесту проти урядового Податкового кодексу, проект якого повинен розглядати парламент.

У Кременчуці біля вхідних воріт центрального ринку стояли кілька людей, які пояснювали відвідувачам ситуацію, що склалася. У Тернополі адміністрації базарів обмежилися письмовим оголошенням: "Не працюємо тимчасово. Але прийняття проекту Податкового кодексу закриє нас назавжди".

Наймасштабніший мітинг пройшов у столиці під стінами Верховної ради. Мітингувальники стукали в металеві відра, сигналили, скандували обіграний слоган Партії регіонів: "Україна для людей, а податки - для влади". Протестуючі також закидали площу перед Радою рулонами туалетного паперу.

Представники малого й середнього бізнесу в другій половині дня 4 листопада встановили 7 наметів біля Верховної ради на знак протесту проти прийняття Податкового кодексу. На найбільшому наметі цього містечка написано "Зупинимо податковий терор!" У ніч із 4 на 5 листопада в містечку ночували 12 підприємців.

Учасник акції, член координаційної ради Всеукраїнської асамблеї малого й середнього бізнесу Ігор Запрудський повідомив, що намети будуть стояти до наступної акції протесту, а якщо після неї не буде прийнято жодних рішень на користь підприємців, то й далі.

Спірні положення Податкового кодексу, які намагаються заблокувати підприємці, торкаються, в основному, реформи спрощеної системи оподаткування. Зокрема це необхідність платити ПДВ з одиниці товару, тоді як зараз "спрощенці" звільнені від його сплати.

В'ячеслав Биковець, гендиректор Союзу підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств, стверджує, що ці нововведення згубні для бізнесу. "По-перше, спрощена система скасовується для юросіб, хоча, за статистикою, вони найбільш дисципліновані платники. Не влаштовують також зміни, передбачені для підприємців-фізосіб. Раніше було так: до 10 людей найманих співробітників, оборот до 500 тисяч і 1 тисяча видів діяльності, в яких дозволялася ця система. Тепер - 2 людини співробітників, 300 тисяч і маса виключень по сфері діяльності", - пояснив він.

Не влаштовують торговців і заплановане підвищення ставок оренди землі в 2-3 рази, збільшення вартості патентів, вимога застосовувати касові апарати.

Протести не пройшли повз увагу влади. У багатьох містах до торговців виходили представники адміністрацій. У Києві пройшла зустріч протестуючих з главою парламентського комітету з питань податкової і митної політики Віталієм Хомутинником (Партія регіонів). Сторони підписали меморандум, в якому домовилися допрацювати найбільш спірні питання. Друге читання проекту Податкового кодексу повинне пройти до 20 листопада.

Один з активних лобістів Податкового кодексу, глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський заявив, що "розуміє людей, які не хочуть платити податки", проте зазначив, що ситуація не покращиться, поки підприємці віддають в казну лише 200 грн єдиного податку і не хочуть платити навіть до Пенсійного фонду. "Хлопці, поступово звикайте до нормальної країни", - закликав він підприємців у своєму блозі.Підприємці закидали Верховну раду рулонами туалетного паперуБУДЕТЕ МОЛЧАТЬ - БУДЕТЕ ПЛАТИТЬ!

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх