,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Москва продовжує нагороджувати своїх холуїв на Харківщині. Цього разу – з рук самого Мєдвєдєва
  • 2 ноября 2010 |
  • 16:11 |
  • Batman |
  • Просмотров: 34649
  • |
  • Комментарии: 12
  • |
0
Москва продовжує нагороджувати своїх холуїв на Харківщині. Цього разу – з рук самого Мєдвєдєва

Харківська обласна організація Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" розглядає нагородження голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна та начальника "Південної залізниці" Віктора Остапчука російським орденом Дружби як показне заохочення Кремлем своїх намісників на Слобожанщині. 1 листопада 2010 року РІА "Новості" повідомили, що відповідний указ підписав безпосередньо Президент Російської Федерації Дмітрій Мєдвєдєв.

У заслуги реґіоналам Добкіну та Остапчуку зараховано "вагомий внесок у розвиток і укріплення стосунків дружби і співробітництва між Росією та Україною". Нагадуємо, це вже не перше "нагородження" харківських ативістів Партії реґіонів: 22 жовтня поточного року "заохочення" від росіян отримали голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, його гуманітарна заступниця Вікторія Казакова та депутат облради Ольга Гнездилова: http://www.kharkiv.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/017390/. Проте тоді за "особливий внесок в роботу з пошуку та відновлення сторінок спільної історії народів Росії та України" нагороджував безпосередній наглядач Кремля у Харкові Всеволод Філіпп. Та й нагорода була куди формальнішою – ідеться про почесні грамоти Генерального Консульства Російської Федерації в Харкові.

Вочевидь, ордени дружби з рук Президента РФ та одночасне завершення місцевої виборчої кампанії не є випадковістю. Воднораз незрозуміло: чи-то Мєдвєдєв високо оцінив досягнення Партії реґіонів по Україні, чи-то він "пряником" підбадьорює головного реґіонала Харкова після далеко не тріумфальних здобутків ПР, зокрема – на виборах до Харківської міської ради та на міського голову Харкова. Не виключено також, що ордени є кредитом, за який Михайло Добкін зобов‘язаний виправити чинне становище реґіоналів на Харківщині шляхом фальсифікацій іще не підрахованих результатів кампанії. Наразі представник Харківської міської організації ВО "Свобода" у Харківському міськвиборчкомі Михайло Соколов повідомляє, що прийом бюлетенів з дільниць, що на 18-45 1 листопада усе ще триває, відбувається з численними порушеннями. За його словами, у харківському Палаці спорту, де тимчасово розташовано ТВК, царює хаос. Водночас у самому приміщенні перебуває керівництво Харківської міської ради.

Незалежно від результатів виборів по Харківщині, цілеспрямоване втручання Кремля у внутрішню політику України та прикордонних областей триває і прогнозовано наростатиме. Адже місцеві вибори засвідчили: Партії реґіоноів не вдалося узурпувати владу в органах місцевої влади, натомісць найбільшу динаміку підтримки демонструють націоналісти в особі ВО "Свобода".

Отредактировал Batman (2 ноября 2010)
Причина: БАЯЯН!!!!!http://newzz.in.ua/newzz/1148853101-medvedev-nagradil-dobkina-ordenom.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх