,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Луценко про вибори: Ми - знову в 1999 році, з нечистою силою біля державного керма
  • 1 ноября 2010 |
  • 18:11 |
  • Batman |
  • Просмотров: 32469
  • |
  • Комментарии: 3
  • |
0
Луценко про вибори: Ми - знову в 1999 році, з нечистою силою біля державного керма

Лідер партії Народна самооборона Юрій Луценко заявив, що вчорашні місцеві вибори були "найбруднішими" виборами за час незалежності України.

Заяву Луценка Корреспондент.net передала прес-служба Самооборони. Політик наголосив: "Усі, хто забув методи команди Януковича у 2004 році, хто повірив у казки про демократичне переродження ПР - отримали холодний душ".

У своїй заяві він також зазначив: "Створення партійних клонів, неконтрольований випуск гігантської кількості зайвих бюлетенів, тотальний контроль влади над виборчими комісіями - масова фальсифікація через голосування вдома - все це не дозволяє визнати вибори вільними і демократичними".

"Як влада не намагалася, але БЮТ - головна опозиційна сила, - продовжив лідер НС .- У неї вкрали назву, її не допустили на вибори в чотирьох областях. Її електоральне поле, її лідерів дискредитували через маніпульовані ЗМІ, а місцевих активістів - залякували силовики. Але Батьківщина підтвердила загальнонаціональне лідерство в опозиції".

Також Луценко відзначив, що в день Хелловіна Україна перевела назад не тільки стрілки годинника, а й політичної епохи. "Ми - знову в 1999 році, з нечистою силою біля державного керма", - сказав він і наголосив, що опозиції необхідно знову, як у 2002 і в 2004-му, вчитися перемагати "навіть у таких умовах". Для цього екс-голова МВС порадив засвоїти такі уроки:

"Люди підтримують сильних, ігри "великих вождів" дрібних партій (в першу чергу з НУ-НС) нікого не цікавлять;

перемогу здобувають яскраві місцеві лідери (як екс-губернатор Харківщини Арсен Аваков), а не емісари партійного центру або навіть сумлінні, однак маловідомі партапаратчики;

епоха гасел, білбордів і безмежної віри у вождів - позаду, людей все більше цікавить реальна позиція".

"Гарна новина, - акцентував Луценко, - як і в 2007-му, так і зараз зрада карається (тоді - СПУ, зараз НУ, Народна партія Литвина, Сильна Україна Тігіпка).

Крім того, лідер Самооборони зауважив: "ПР, незважаючи на шалений адмінресурс та фальсифікації, так і не змогла взяти 50+1% голосів українців. Навпаки - проти неї більшість країни. А, отже, справжня опозиція має шанс!".

Юлії Тимошенко Луценко порадив сконцентруватися на кадровій, інформаційній, протестній роботі в областях. "Важливо досягти публічних домовленостей про ненапад з Фронтом змін і почати працювати не стільки проти Януковича, скільки за демократичну альтернативу нинішньої влади", - резюмував Юрій Луценко.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх