,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Харкові 68 річницю створення УПА відзначили смолоскипним мітингом
  • 14 октября 2010 |
  • 17:10 |
  • Batman |
  • Просмотров: 34405
  • |
  • Комментарии: 14
  • |
0
У Харкові 68 річницю створення УПА відзначили смолоскипним мітингом

13 жовтня 2010 року активісти Харківської "Свободи" взяли участь у святкових заходах до 68 річниці створення Української Повстанської Армії, що відбулися у Молодіжному парку Харкова. Акція поєднала панахиду під смолоскипами, яку відправив Архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ Ігор (Ісіченко), та мітинг біля пам‘ятного каменя УПА.

Захід почався з хвилини мовчання за загиблими при зіткненні пасажирського автобуса з електротягом, що сталося напередодні на Дніпропетровщині.

У своїй проповіді Владика Ігор зазначив, що ідея лібералізованого, збездуховленого суспільства не могла породити легендарну народну потугу, якою була Українська Повстанська Армія. За його словами, такій ідеї куди би більше пасувало підлаштуватися під того чи іншого окупанта. Натомість саме через ідею першості концепту Нації українці спромоглися самі, без допомоги ззовні, створити армію, чиї бойові подвиги досі вивчають у підручниках військової майстерності.

По завершенні панахиди Заслужений артист України, кандидат у депутати Харківської обласної ради від "Свободи" Олександр Ґава урочисто зачитав Декалог українського націоналіста.

Виступаючи перед присутніми, кандидат у депутати обласної ради від ВО "Свобода" Василь Білоус зауважив, що героїка українських повстанців відома всьому світові саме через безкомпромісність їхньої боротьби: "1940 року, напередодні Другої світової, ОУН розкололася на фракції мельниківців та бандерівців. Перші наполягали, що в майбутній війні з комуністичним окупантом націоналісти мають стати на бік "меншого зла" – Третього Рейху. Натомість Степан Бандера вже тоді казав, що ці два окупанта є однаково смертельними для Української Держави. З погляду сьогоднішнього дня, всі добре знають прізвища Бандери і Головнокомандувача УПА Шухевича. Водночас саме через бажання підтримати "менше зло" Андрій Мельник так і залишився в тіні історії. А зло те в перерахунок на муки українців виявилося ані трохи не меншим, ніж совіти…

Чи не стоїмо ми сьогодні перед тим самим вибором, тільки вже у війні політичній? Бути за будь-що собою чи шукати собі союзників з-поміж збанкрутілих політиканів? Без зайвих коментарів можемо констатувати, що компроміс "меншого зла" стане летальним як для українських націоналістів, так і для справи розбудови Української Соборної Самостійної держави в цілому".

По завершенні виступів учасники акції поклали квіти до монумента УПА та проспівали Гімн Організації Українських Націоналістів та Гімн України.-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх