,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Харківська "Свобода" вимагає від правоохоронців не приховувати міжетнічний злочин за толерантною "битовухою"
  • 12 октября 2010 |
  • 19:10 |
  • veber |
  • Просмотров: 56409
  • |
  • Комментарии: 28
  • |
0
11 жовтня 2010 року Харківська обласна організація ВО "Свобода" звернулася до начальника ГУ МВС України в Харківській області Михайла Мартинова та прокурора області Геннадія Тюріна з вимогою розслідувати факт міжетнічного конфлікту, що стався 8 жовтня в міській загальноосвітній школі №8, та провести широку профілактичну кампанію з метою недопущення проявів аґресії імміґрантів у майбутньому.

У зверненні йдеться: "8 жовтня поточного року поблизу загальноосвітньої школи №8 Харкова стався злочин, що без перебільшення є індикатором загрози, що надходить з боку імміґрантських структур. Ідеться про бійку між українськими хлопцями Денисом Безбородовим та Євгеном Чоломбитьком і школярами, що є громадянами Соціалістичної Республіки В‘єтнам. При цьому в‘єтнамці застосували саморобні загострені кілки, у результаті чого Денис та Євген отримали тяжкі колото-різані травми та наразі перебувають у реанімації. Примітно також, що гурт в‘єтнамських підлітків напав зі спини, коли українські хлопці прямували додому.

На щастя, напад стався біля будівлі санітарно-епідеміологічної станції Московського району, що на перехресті вулиць Крупської та Батицького. Працівники викликали швидку й надали першу допомогу хлопцям, що буквально спливали кров`ю.

Невдовзі міліціянти затримали громадянина СРВ 1995 року народження, що підозрюється в організації нападу. Порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 15 та ч. 2 ст. 115 (замах на вбивство) Кримінального Кодексу України. Воднораз, за словами очевидців, у нападі брали участь понад 10 осіб.

Ця обставина наочно демонструє намагання правоохоронних органів знайти цапа-відбувайла та звести конфлікт до рівня побутового непорозуміння, хоча злочин має яскраво виражений міжетнічний складник.

За свідченнями місцевих мешканців, решта нападників можуть мешкати як у в‘єтнамському гуртожитку по вул. Крупської, 38, так і бути з іншої в‘єтнамської громади, що квартирує в 602-му мікрорайоні Харкова. Зокрема гуртожиток на вулиці Крупської було заселено громадянами В‘єтнаму ще 1980 року, коли ті приїжджали працювати на Харківському турбінному заводі. Наразі більшість його мешканців торгує на ринку "Барабашово", решта – переховується на нелегальному становищі.

Уже цей зафіксований випадок аґресії з боку в‘єтнамської громади збурив харківські засоби масової інформації. Оскільки на Харківщині налагоджено потоки нелеґальної імміґрації з СРВ, у майбутньому показники етнічної злочинності лише наростатимуть. Звісно, якщо цю злочинність не попереджувати, ліквідовуючи першопричину – громади нелеґальних та напівлеґальних міґрантів.

У зв‘язку із цим вимагаємо від правоохоронних структур здійснити негайну перевірку законності перебування імміґрантів із В‘єтнаму на території районів Старої та Східної Салтівки. Так само міліція і прокуратура має з‘ясувати підстави, на яких громадяни СРВ навчаються в харківських школах.

Якщо правоохоронці не відреагують на реальну загрозу, яку становлять собою громади нелеґальних та напівлеґальних міґрантів, у Харкові цілком можливий сценарій "Марганця – 2", коли кожен українець буде змушений захищати себе і власну домівку ножами та вилами".

11 жовтня кандидат на пост Харківського міського голови від ВО "Свобода" Ігор Швайка провів зустріч з Інною Чоломбитько, матір‘ю одного із хлопців. Свободівець запевнив, що партія в жодному разі не залишить постраждалих від міжетнічного конфлікту напризволяще. Воднораз "Свобода" ґарантує жінці юридичну та організаційну підтримку.
Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх