,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Трагікомедія в центрі Харкова: міліція шукала вибухівку в труні Податкового кодексу
  • 19 августа 2010 |
  • 16:08 |
  • veber |
  • Просмотров: 56495
  • |
  • Комментарии: 6
  • |
0
Флеш-моб у центрі Харкова, який підготували активісти ВО "Свобода" 19 серпня 2010 року, обернувся на трагікомедію за участі саперів та кінологів. Згідно із задумом, дерев‘яна труна, в якій перебували одночасно малий і середній бізнес, а також Податковий кодекс Азарова-Тігіпка, мала рушити від ДПІ в Київському районі до Будинку Рад на майдані Свободи, де у цей час відбувалася позачергова сесія обласної ради. Там свободівці планували запропонувати депутатам обрати жертву політики Уряду: або український середній клас, або ж податкові фантазії Миколи Азарова і Сергія Тігіпка. Супроводжувати процесію під гаслом "Азаров і Тігіпко – кати малого і середнього бізнесу" мали музики, що грали би похоронний марш Шопена. Проте не встигли учасники акції в масках згаданих можновладців пронести труну через вулицю Чернишевську, як ходу зупинив загін міліції. Як з‘ясувалося, "невідомий" зателефонував до 102 та повідомив міліціянтів про вибуховий пристрій у труні…

При тому, що акція мала розпочатися об 11.00, вже за годину на майдані Свободи перебувала група міліціянтів чисельністю до 50 чоловік. Примітно також, що сапери нібито були повідомлені про вибуховий пристрій саме об одинадцятій, коли жалобна процесія почала рух.

За короткий термін міліція виставила живий щит навколо труни. Було перекрито пішохідний та автомобільний рух вулицею Іванова від вулиць Чернишевської до Мироносицької. Проте сапери та кінологи прибули на місце ймовірного "теракту" далеко не одразу. Точно о 12.00 (коли спливав час, заявлений на акцію "Свободою"), вибухотехніки відкоркували труну, де перебували вищезгадані "жертви" у вигляді двох картонних коробок…

Коментуючи журналістам цирк, влаштований міліцією, прес-секретар Харківської "Свободи" Ігор Удовиченко зазначив: "Зрив цілком мирної акції у такій видовищній формі в жодному випадку не є випадковістю. Ще вчора в Харківській міській раді засідала погоджувальна комісія з приводу цього флеш-мобу. Попри намір чиновників заборонити акцію в судовому порядку, про жоден суд нас не було повідомлено. Таким чином, чиновники готували куди цікавіший сценарій зриву заходу "Свободи".

У мене є дві версії справжньої причини вистави, яку влаштували працівники правоохоронних органів. З одного боку, владці з Харківської обласної ради мабуть настільки злякалися малого і середнього бізнесу, що побоялися підпускати його до себе навіть напівмертвим, у труні. А боятися є чого, адже українські підприємці – представники середнього класу – це є та потуга, яка завтра скине із себе ярмо януковичів, азарових і тігіпків. З іншого, депутати могли не витримати сорому, коли побачили би символізоване майбутнє підприємців, яке вони їм же влаштовують, даючи офіційне здобрення нового Податкового кодексу."

Свободівець також зазначив, що адміністрація Віктора Януковича свідомо використовує Міністерство внутрішніх справ для перешкоджання діяльності національної опозиції. Проте спроба перетворити геть скорумповану українську міліцію на грізне КГБ чи НКВД обертається кумедністю та незграбністю. За словами Ігоря Удовиченка, харківці ще довго ділитимуться байкою про взвод міліціянтів, що охороняв порожню дерев‘яну труну.
Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"
СВ

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх