,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Проект по створенню першої повністю української прошивки (UKR)
  • 13 июля 2010 |
  • 22:07 |
  • veber |
  • Просмотров: 50135
  • |
  • Комментарии: 21
  • |
0
Проект по створенню першої повністю української прошивки (UKR)

Шануймося! Бо ми того варті! Я українець, а це звучить гордо!

Шановні україномовні відвідувачі сайту!

24 серпня 2010 відзначатиметься свято День незалежності України.

Україна - вже повнолітня держава, у минулому році виповнилося 18 років офіційної незалежності нашої країни.
У рамках святкування такої події, виникла ідея створити повністтю українську прошивку. Є Російські, Англійські, німецькі, китайські та багато інших, а ось Української чомусь немає, і це при тому, що мовна нумерація передбачена і для української мови - 0422. Це не акт націоналізму, це пропозиція поставити мелодійний українську мову в один ряд з іншими, які використовуються у сфері інформатизації і зокрема КПК.
Наша країна може пишатися своїми програмістами, розробниками прикладних, офісних, системних, ігрових та інших программ. То чому ж досі немає повністю дійсно Української прошивки?
Можливо даною прошивкою ми змусимо звернути увагу НТС і на нашу мову, чому не береться 50-ти мільйонне держава? Адже ті ж Балтійські держави усі разом узяті менше за населенням ніж вся Україна, але вони мають свої прошивки – приклад тому литовська. Хтось можливо скаже, о Литва є повноправним членом Європейського союзу, але ми найдревніша слов’янська держава. І чи не заслуговує мелодійна українська мова (яка по співучості займає друге місце після італійської) мти свою прошивку? Чому для китайців існує аж 2 типу прошивок? Китайська спрощена (0404) і китайська традиційна (0804)? Невже ми гірші за китайців?

Тому , в рамках підготовки святкування Дня незалежності України команда 4PDA.INFO та XDA TEAM RUSSIAN готова взятися за реалізацію такої прошивки, з українською атрибутикою і перекладом. Залишається тільки з'ясувати необхідність та потрібність створення такої прошивки для україномовного населення, і не тільки тих, що постійно проживають на території України.
Роботи по виготовленню такої прошивки буде чимало. Це буде титанічна праця. Але, ми сподіваємось, що це вкрай потрібно нам усім.

Ми всі сподіваємося на вашу допомогу в реалізації даної ідеї та можливість підтримки даного проекту.
Вітаються будь-які ваші ідеї, ресурси (картинки, мелодії, звуки, оформлення і т.д. і т.п.)
Люба допомога в переведенні ресурсів, ваші оригінальні ідеї будуть йти тільки на користь даному проекту. Не залишайтесь осторонь.

Отже проект по створенню першої української прошивки стартував.
Ми запрошуємо до співпраці усі ресурси, пов'язані з нашими мальнькими кишеньковими друзями.

Після створення працездатної української прошивки усі переведенні ресурси будуть доступні для усіх бажаючих РОМоделов для виготовлення аналогічних прошивок під інші апарати.

P.S. Уважаемые не украиноязычные пользователи ресурса, огромная просьба не разводить флуд в данной теме и не разжигать межнациональние розни.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх