,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кримський бізнес Азарова
0
Кримський бізнес Азарова

Читайте початок тут: "Межигір'я" Азарова та Крим Азарова.

Путівками в "Пушкіно" торгує дружина Азарова?

Отже, факт номер один. Благодійному фонду "Гарант" належить Гурзуфський комплекс відпочинку та оздоровлення "Перлина Криму". Як виявив автор, цьому ж фонду "Гарант" належить будинок в Києві на вулиці Велика Житомирська 19-б. Такі висновки можна зробити з рішення Київради за 27 грудня 2007 року, про передачу БФ "Гарант" земельної ділянки за цією адресою.

Будинок на вулиці Велика Житомирська 19-б відомий тим, що кілька років був головним офісом Партії Регіонів, коли її очолював Микола Азаров. Тривалий час тут перебувала і приймальня Миколи Яновича..

Нині ж тут знаходиться приймальня засновника "Гаранта" депутата від Партії Регіонів Геннадія Самофалова та кількох цікавих фірм та організацій, про які не можна сказати, що вони не мають жодного відношення до Азарова.

Наприклад, там розмістилася Всеукраїнська громадська організація "Антикорупційний форум" . Ініціатором її створення в 2001 виступив сам Микола Азаров. І хоча це було давно, ця організація існує понині, виявляючи активність, коли Азаров приходить до влади.

Наприклад, у 2007 році Міністерство фінансів, яким курував Азаров, виділило саме цій організації грант на 3,5 мільйона на реалізацію бюджетної програми "Заходи по боротьбі з корупцією" .

Підемо далі, до факту номер два, до іншого будинку в місті Києві, на вулиці Басейна 7-б. В установчих документах комплексу відпочинку "Перлина Криму" Благодійний фонд "Гарант" зареєстрований саме за цією адресою.

Це чотирьохповерховий будинок в самому центрі Києва, що повністю переобладнаний в шикарний офіс. У вікнах першого поверху помітна звичайна офісна робота - комп'ютери, працівники з папочками. Вікна другого поверху по всьому будинку інтригуюче затемнені.

Будинок під серйозною охороною. Коли автор спостерігав за офісом, з десяток секюріті з дротиками у вусі топталися на його подвір'ї.

Обабіч були припарковані серйозні авто. Зокрема, новенький мерс з цікавим номером АА 7777 ХК. Яке виявилося пізніше, це - автомобіль-невидимка, бо його номер не проходить по базам ДАІ.

Так само "летючим голландцем" виявився і сам офісний центр. Адже у місцевому ЖЕКу автор зі здивуванням для себе відзначив, що Басейна 7-б належить до житлового фонду, тут за документами - звичайні 12 квартир.

Зате у цьому будинку окрім Благодійного фонду "Гарант" зареєстровані чотири десятка фірм та організацій, які мають всі ознаки, що належать до одного гнізда.

Зокрема, тут зареєстрований "Союз молоді регіонів України" та "Молодь за податкові реформи", що традиційно годуються грантами Міністерства молоді та спорту.

Тут чимало фірм, що займаються нерухомістю. Цікава риса всіх зареєстрованих тут структур, що вони мають спільні телефони, а також спільних директорів та засновників - переплелися наче черв'яки в банці.

Серед всіх цих споріднених між собою фірм, зареєстрованих за адресою Басейна 7-б, ми знайшли дві, які особливо цікаві в нашій темі.

Перша - це туристична фірма "Благовіст-тур-Україна". В інтернеті автор знайшов інформацію, що ця фірма - "генеральний розпорядник номерного фонду санаторію "Пушкіно" м. Гурзуф, а також "Сонячна галявина" м. Свалява".
-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх