,


Наш опрос
Діючий президент України:
Лох
Не лох
Жидівський клоун
Патріот України


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


УП: Репортери без кордонів підтримують опір журналістів
0
УП: Репортери без кордонів підтримують опір журналістів

Міжнародна організація Репортери без кордонів стурбована останніми фактами тиску української влади на засоби масової інформації, пише Українська правда.

Як повідомляє видання, про це йдеться в заяві організації.

Зокрема, організація стурбована останніми заявами журналістів 1 +1 та СТБ про цензуру на їх каналах.
"Оскільки такий тиск на медіа в демократичній країні неприйнятний, Репортери без кордонів підтримують опір журналістів і закликають всіх, хто вірить у вільну пресу, робити так само", - йдеться в заяві.

Репортери без кордонів також закликають керівників телеканалу 1 +1, які допустили випадки цензури, поважати своїх журналістів і дозволити їм нормально працювати.
Організація також нагадує, що 28 квітня вона направила на адресу Президента Віктора Януковича відкритий лист про погіршення стану свободи слова в Україні.

Нагадаємо, 6 травня, про запровадження цензури заявили журналісти програми ТСН телеканалу 1 +1. У відкритому листі журналістів говориться: "Нам заборонили висвітлювати певні теми та події. Наші сюжети, в яких присутня критика діючої влади, з політичних міркувань знімають з ефіру ". "Остаточне рішення щодо виходу матеріалу в ефір ухвалюється не редактором випуску, і навіть не шеф-редактором ТСН, а гендиректором 1 +1", - наголошується у зверненні. У той же час, генеральний директор групи 1 +1 Олександр Ткаченко спростував факти тиску і прояви цензури в ТСН.
У свою чергу, заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман відзначила, що не втручається в редакційну політику приватного телеканалу 1 +1.

7 травня 1916 співробітників СТБ слідом за 15 своїми колегами з 1 +1 оприлюднили відкритий лист про цензуру на телеканалі, в якому вони, зокрема, поскаржилися на те, що нова інформаційна концепція Вікон передбачає уникати журналістських розслідувань, іронії і певних політичних тем.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх