,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


З початку кризи продаж зброї в Україні зріс на 25%
0
В Україні стабільно зростає продаж усіх видів зброї. З початку кризи рівень продажів піднявся на 20–25%. Разом з попитом ростуть і ціни.
Водночас фінансова криза і пов'язані з нею тенденції не можуть поки вплинути на зростання легальної торгівлі зброєю самооборони, переконаний заступник голови президії Всеукраїнської ради українського товариства мисливців і риболовів Анатолій Пащенко.

"Засоби самооборони в нас, як і раніше, продаються тільки вузькому колу осіб. Це співробітники МВС, прокуратури, судів, митниці, а також журналісти. За останній час ця категорія осіб не розширювалася", - зазначив він.

Продавці зброї констатують, що ціни порівняно з минулим роком піднялися на 30–40%. При цьому вітчизняні виробники посилаються на подорожчання металу і енергоносіїв, яке відбилося на кінцевому продукті.

На думку підприємців, зараз більш прибутково і перспективно торгувати мисливським товаром: категорія людей, що мають можливість придбати мисливську зброю значно ширша за тих, кому дозволено носити зброю самооборони.

Так, згідно зі статистикою, з двох мільйонів гладкоствольних рушниць, зареєстрованих в Україні, значна кількість купується для захисту власного будинку.

За матеріалом Дзеркало тижня

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх