,


Наш опрос
Хотели бы вы жить в Новороссии (ДНР, ЛНР)?
Конечно хотел бы
Боже упаси
Мне все равно где жить


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кабмін скасує стипендії трієчникам?
0
На найближчому засіданні уряду буде ухвалено рішення про те, що студенти, в яких буде хоча б одна трійка за сесію, не будуть одержувати стипендію. Про це повідомив координатор громадської ініціативи "Студентський захист" Андрій Чорних.

Як повідомили УНІАН в прес-службі "Студентського захисту", такий висновок можна зробити, ознайомившись з проектом Постанови Кабінету міністрів України «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати стипендій», розробленого Міністерством освіти і науки.

«Відповідно до проекту урядового рішення, студенти будуть мати право отримувати стипендію тільки в тому випадку, якщо з кожного предмету на сесії вони отримають не нижче четвірки за п'ятибальною шкалою оцінювання, або не нижче сімки за дванадцятибальною системою», - зазначив А. Чорних.

За його словами, основний мотив прийняття урядом такого рішення полягає в тому, що на студентські стипендії у держбюджеті не вистачає коштів.

"Немає майбутнього у тієї країни, уряд якої економить на вищу освіту і влізає в кишеню до студента", - вважає координатор громадської ініціативи "Студентський захист".

Кабмін скасує стипендії трієчникам?


Кабмін скасує стипендії трієчникам?


За матеріалами: УНІАН
http://news.svitmedia.net/ukr/186/0/8312/Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх