,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кортеж Януковича збив п’ять корів
  • 29 апреля 2009 |
  • 22:04 |
  • Batman |
  • Просмотров: 38594
  • |
  • Комментарии: 24
  • |
0
Кортеж Януковича збив п’ять корів

”Якось на полювання цією дорогою проїжджав кортеж із чотирьох машин Януковича. Збили п’ять корів. А потім охоронці ще й примусили пастуха віддавати за худобу гроші”, — розповідає жителька села Сухолуччя Вишгородського району Київщини 35-річна Ірина.

Село за 83 км від столиці. У лісі за ним розміщене Дніпровсько-Тетерівське державне лісомисливське господарство. Це улюблене місце відпочинку 58-річного екс-прем’єра Віктора Януковича. Нещодавно у пресі з’явилася інформація, що приватизація цього мисливського господарства є однією з умов лідера Партії регіонів щодо створення коаліції з БЮТ.

Сам Янукович живе за 50 км звідси — у селі Нові Петрівці того ж району.

— Коли їде його кортеж, ніхто не може навіть проходити біля дороги, — скаржиться Ірина.

Узимку лідер ”Регіонів” буває тут майже щотижня. Полює на кабанів.

— Окрім нього, сюди приїжджає багато крутих машин, — продовжує жінка. — Буває і співачка Асія Ахат. У неї сауна на закритій території. Там багатії також будують собі іподром.

Перед входом на територію — триметровий кований паркан. Висять таблички ”В’їзд заборонено” і ”Заборонена вирубка дерев”. Біля будки на прохідній сидить літня жінка. Лузає насіння, лушпиння кидає у відро.

— На територію мисливського господарства людям можна проходити. А машини пускають тільки за спеціальними перепустками, — каже й виймає з кишені радіотелефон. — Перед тим як має хтось приїхати, начальство телефонує і каже, яку машину і з якими номерами пропускати. Є окрема дорога для людей, які живуть у сусідніх селах за лісом, і окрема, яка веде до угідь Януковича.

Розповідає, що прості люди не мають права тут полювати.

— А тільки оті... — показує вказівним пальцем догори.

Недалеко від входу — сучасне триповерхове приміщення. Біля дверей табличка: ”Дніпровсько-Тетерівське державне лісомисливське господарство”.

— Усе керівництво з Донецька і Криму. Недавно Янукович усіх зміняв і поставив своїх, — говорить місцева жителька Тетяна, 45 років. — Лише обслуговуючий персонал залишився той, що й раніше.

Жінка розповідає, що місце, куди приїздить Янукович, за 10 км углибині лісу. Але туди нікого не пускають. Мовляв, бачать його лише прислуга та єгері. Іноді екс-прем’єра привозять машиною, часом він приїжджає катером — ліс з одного боку омиває Київське море.

До мисливського господарства вистелено асфальт. Немає жодної ями. Дорогою назад зустрічаємо 70-річну Марію. Просить підвезти її до сусіднього села. Каже, що часто в Сухолуцькому лісі збирає гриби.

— Найбільший урожай там, — показує у бік мисливського господарства. — Але торік біля лісу поставили загорожу. Тепер туди не всім можна...

Колись тут полювали генсек ЦК КПРС Леонід Брежнєв та перший секретар ЦК Компартії України Володимир Щербицький. Пізніше — президент Леонід Кравчук. Тепер він відмовляється про це розповідати.

Ольга СМАЛЮХІВСЬКА, Ольга КАРЕТНІКОВА
gazeta.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх