,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Тєлєгіна скинула маску
  • 30 сентября 2008 |
  • 12:09 |
  • dnukr |
  • Просмотров: 26977
  • |
  • Комментарии: 21
  • |
0
Тимошенко. Що ховається за косою?

Вишивана сорочка. Коса, як в Лесі Українки. Коралі. Прізвище яке закінчується на «енко». Архетипічний образ української жінки. Ба навіть більше - живе втілення Матері - України. Українська жінка втомлена працею, вічно у клопотах, тягне на своєму хребті всю родину - державу, а їй лише заважують чоловіки - непотріби, злодії та нероби.

Іміджмейкери та піарщики попрацювали на славу.

Однак, за цим, вибачте на слові, відлизаним образом – архетипом криється щось штучне та несправжнє. Дурнуватий смішок. Пласкі жарти. Все це барахло від Луї Віттон та Гуччі. Шикарні до непристойності особняки записані на всю родину. Майже жебрацька декларація про доходи. «Кааліція», «каманда», «карупція» й досі ріжуть слух кожного українця.

Що в неї в душі? В що вона вірить? До якого Бога молиться? Якою мовою думає?

Християнка?

Перед виборами 2007 року БЮТ зомбуавав нас роликами про Нострадамуса. Про якусь там білу жінку. Ще раніше в БЮТівських виданнях Глоба звіщав нам, що Україну порятує жінка – президент. Астрологію захоплювались всі диктатори і Сталін, і Гітлер. Та невже ця «українська жінка» не знає, що всі традиційні християнські церкви вважають захоплення астрологією гріхом не меншим аніж ідолопоклонство? Напевне, що знає. Їй просто це не важливо. Абсолютна влада понад усе?

Правою рукою «справжньої українки» є баптистський пастор Турчинов. Я нічого не маю проти протестантів, але вважаю, що держава 90% населення якої є віруючими православних та греко – католицької церков заслуговує на традиційну християнську владу...

Чому Тимошенко не взяла участі у святкуванні 1020 – літті Хрещення Русі – України? Її не цікавить процес об’єднання українських Православних церков? Вона мала важливіші справи ніж зустріч з Патріархом Варфоломієм. Це звичайно не Медведчукі навіть не Шуфрич, але час для лідера світового Православ’я знайти було можна. Відсутність Тимошенко на цьому історичному заході не могла не зашкодити проголошенню автокефалії та єдності українського Православ’я, адже відсутність єдиної позиції влади у цьому питанні є визначальною для Константинополя.

Захоплення Фонду державного майна України і спробу незаконного призначення його головою А.Портнова здійснила Юлія Володимирівна на саму Страсну П’ятницю Найбільш жалобний день для всіх християн. День покаяння та всепрощення. Це дуже показовий факт, який ілюструє нам духовний портрет Тимошенко.

Українка?

Чи бачили ви Тимошенко під час вшанування жертв більшовицьких репресій в Биківні? На заходах під Крутами, Батурином, Берестечком? Чи чули ви про хоч якесь зацікавлення Тимошенко національною історією чи культурою?

Президент подав до Верховної Ради України законопроект в якому надається статус учасників національно – визвольної боротьби героям ОУН, УПА, «Карпатської Січі» та дисидентам. І вже сьогодні є заяви найближчих соратників Тимошенко, зокрема Портнова, про те, що це питання не на часі, що це провокація Балоги тощо. Тимошенко жодного разу не підтвердила свою готовність підтримати цей законопроект і не спростувала заяв Портнова.

Натомість Тимошенко призначає на серйозні державні посади - керівника Держлісгоспу та зам. міністра внутрішніх справ ідейних спадкоємців Сталіна та Берії – комуністів. І це робиться в 75 – ту річницю Голодомору! Юлія Володимирівна на чиєму ви боці жертв Голодомору чи організаторів Голодомору? Парламентський розклад і кілька зайвих голосів важливіше для Тимошенко ніж національна пам’ять та історична справедливість.

У побуті Тимошенко російськомовна. Про це вона сама залюбки зізнається у своїх інтрев’ю.

Зрештою, що чекати від людини дівоче прізвище якої Тєлєгіна – Грігрянц? Звісно багато не українців за походження зробили великий внесок в українську культуру та історію це поет Мосендз, і полковник Отмарштайн, і Габсбург (Василь Вишиваний). Однак, Тимошенко – Тєлєгіна це інший випадок. Вона чужа Україні. Вона не думає українською. Її цікавить лише абсолютна влада. Так би мовити вона любить не Україну в собі, а себе в Україні на найвищій посаді. Тому й політичний шлях Тєлєгіної всіяний Медведчуками, Портновими, Лазаренками, Фельдманами та Баграєвими. Саме тому вона й переймається комфортним перебуванням Чорноморського флоту в Україні. Саме тому вона заблокувала аверс «Одеса - Броди». Саме тому вона дала добро на введення норми про обов’язкове знання російської мови держслужбовцями прийнятий нещодавно з Партією регіонів. Саме тому вона саботує вступ України до НАТО.

Багато хто з аналітиків говорить, що Тимошенко знайшла спільну мову з Путіним. Це неправда. Вона ніколи її не втрачала. Просто Тєлєгіна скинула маску...

Андрій ЛЕВУС

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх