,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Бойовий гопак: шлях здоров’я і духовної досконалості
-15
Бути сміливим та сильним, як у кіно. Вміти захистити себе і досягти духовного самовдосконалення. Щоб правильно вибрати секцію з бойових мистецтв, не нашкодивши ні собі, ні оточенню треба знати на чому базується кожен вид боротьби.
Бойовий гопак сприяє гармонійному фізичному та духовному розвитку особистості українця завдяки багатим історичним традиціям бойового вишколу лицарів України та сучасним методикам фізичного виховання.
«Слава Україні! – Героям слава!» – цими словами починаються заняття з бойового гопака.
Тут є чотири напрямки розвитку: оздоровчий, фольклорно-мистецький, спортивний та бойовий. Тренування починаються і закінчуються молитвою.
Тут практикують дихальні вправи, вивчають пісні, історію і традиції.Також тут проводять оздоровчі табори для дітей – живуть просто неба та купаються у гірських річках незалежно від пори року та погоди.
Учитель бойового гопака у школі імені Івана Богуна Андрій Гачкевич розповідає, найменшим учням 5 років, а верхня межа віку – необмежена. Часто буває так, що батьки приходять разом з дітьми. Син займається в молодшій групі, батько займається в старшій зі своїми.Дмитро Петришин займається бойовим гопаком вже 12 років. Хлопець кілька разів ставав чемпіоном України з цього виду боротьби, та найголовніше – відчув у собі дух справжнього українця. Хлопець каже, тут людські цінності ставлять на перше місце, також виховують у патріотичному дусі. Та найголовніше – навчають захистити себе.

Дівчата теж не пасуть задніх. Ярина Калинюк, учениця Бойового гопака, каже, заняття надали їй впевненості. Зараз дівчина вишиває собі сорочку маками для майбутніх виступів. Молода українка розповідає: «Захистити себе – це нормально. Мені це подобається. Колись також були жінки-козачки, також билися.»

Бойовий гопак набуває дедалі більшої популярності серед молоді. Адже рідні традиції, героїчне минуле та філософія, притаманна нашому краю, роблять це бойове мистецтво привабливішим за східні бойові мистецтва.

Бойовий гопак: шлях здоров’я і духовної досконалості


СЛАВА ГОПАКУ!!!!!!!!!!!!!Бойовий гопак: шлях здоров’я і духовної досконалості
Отредактировал Jeorge Morpheus (28 июня 2012)
Причина: Поправил ссылку на первоисточник.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх