,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


+2
Відбувся Відкритий чемпіонат з пляжного волейболу КМФСТ “Україна”


6 червня у Пущі-Водиці відбувся відкритий чемпіонат з пляжного волейболу трудящих промислової, транспортної та соціально-побутової сфери КМФСТ “Україна” за програмою»Здорова нація» за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської адміністрації.
+3
Дитячий культурно-спортивний фестиваль — «Спорт та творчість — запорука миру» (Фоторепортаж)


6 червня 2021 року Громадська організація «Київське міське фізкультурно-спортивне товариство «Україна» (КМФСТ “Україна”) до Дня захисту дітей провела у Пущі-Водиці дитячий культурно-спортивний фестиваль — «Спорт та творчість — запорука миру».
+1
Відбувся Чемпіонат КМФСТ “Україна” з вільної боротьби за програмою “Хто ти, майбутній Олімпієць?” (фоторепортаж)

28.02.2021р. відбувся Чемпіонат КМФСТ “Україна” з вільної боротьби за програмою “Хто ти, майбутній Олімпієць?” за підтримки Київського міського відділення Національного Олімпійського Комітету Україні.
+1
Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України та Громадська організація “Київське міське фізкультурно-спортивне товариство “


Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України (КМВ НОК) та Громадська організація “Київське міське фізкультурно-спортивне товариство “Україна” (КМФСТ “Україна”) підписали договір про співробітництво.
+2
Спортсмени “КДЮСШ Восход” (КМФСТ “Україна”) зайняли призови місця на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок до 22х років.


08-14 лютого, в м. Чернівці відбувся Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22х років.
Отредактировал Korvin69 (16 февраля 2021)
Причина: опечатка
+2
Відкритий чемпіонат з гирьового спорту КМФСТ “Україна” за програмою “Здорова нація”


Не зважаючи на погодні умови КМФСТ “Україна” було проведено Відкритий чемпіонат з гирьового спорту трудящих промислової сфери, транспортної та соціально-побутової сфери за програмою “Здорова нація” (ФОТО)
+2
У Києві пройшов чемпіонат з плавання КМФСТ «Україна» за програмою «Хто ти, майбутній олімпієць»

30 грудня 2020 року у Києві пройшов чемпіонат з плавання КМФСТ «Україна» за програмою «Хто ти, майбутній олімпієць» за підтримкою Департаменту молоді та спорту Київської міської адміністрації.
+2
У Києві вперше пройшов Відкритий турнір КМФСТ «Україна» зі стрільби з лука серед трудящих міста Київ

18.12.2020 року у Києві вперше пройшов Відкритий турнір КМФСТ «Україна» зі стрільби з лука серед трудящих. У змаганні прийняли участь 5 команд та 15 спортсменів.
+2
Відкритий Кубок КМФСТ «Україна» з кульової стрільби

12.12.2020р. на стадіоні «Схід» у місті Київ пройшов Відкритий Кубок КМФСТ «Україна» з кульової стрільби серед трудящих промислової сфери, транспорту та соціально-побутової сфери при підтримці Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.
+2
У Києві пройшов турнир з більярду КМ ФСТ «Україна»


27.11.2020 у місті Київ (клуб BINGO) пройшов турнир з більярду КМ ФСТ «Україна» серед трудящих промислової, транспортної та соціально-побутової сфери, за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.
+1
26 вересня 2020 року у Києві пройшов відкритий чемпіонат КМ ФСТ «Україна» з пляжного волейболу серед  трудящих (Фоторепортаж)


26 вересня 2020 року у Києві пройшов відкритий чемпіонат КМ ФСТ «Україна» з пляжного волейболу серед трудящих.
+2
У Києві відбувся Відкритий Чемпіонат КМ ФСТ «Україна» з кульової стрільби (ФОТО)


29.08.2020 після тривалої перерви (карантинні умови), відбувся Відкритий Чемпіонат Київського міського фізкультурно-спортивного товариства (КМ ФСТ) «Україна» серед трудящих промислової, культурної та соціально-побутової сфери з кульової стрільби.
+2
РК «Олімп» (Харків) – чемпіон України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги 2020 року! (ФОТО)

15 серпня в Києві на стадіоні ЦСКА відбулися перші цього року офіційні змагання з регбі під егідою ФРУ, та підтримці київської Федерації регбі України – чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги!
+2
В Киеве прошел открытый чемпионат по гиревому спорту (фоторепортаж)

25 июля в Киеве прошел открытый чемпионат по гиревому спорту по программе «Гвардейский рывок».
0

Допрыгались, идиоты


Как говорится, «вы будете смеяться, но Россию опять не допускают на Олимпиаду». И опять из-за допинга. Причем тянется старая история — то есть Россию не допускают еще за «тот» допинг, что называется, имени Родченкова. Прошлое, которое Россия очень хотела бы забыть (а то и объявить «яко не бывшим») не отпускает.
+1

Игрок сборной Украины Караваев: Коноплянка расплачется, когда приедет на "Днепр-Арену"


Фото: polvic

Полузащитник сборной Украины и киевского "Динамо" Александр Караваев прокомментировал предстоящую встречу против Нигерии. По его словам, команда попытается порадовать публику в Днепре.
0

Прыгунья из России сделала круг почета с пледом вместо флага из-за санкций


Это же как надо управлять страной, чтобы твой флаг запретили!? Никогда в мировой истории флаг России и СССР не запрещали! Хуйлу удалось!
+1

 Зеленский наградил орденами чемпионов мира по футболу и призеров Европейских игр


Президент отметил успехи украинских спортсменов.
Футбольная сборная выиграла молодежный чемпионат мира в Польше, обыграв в финале Южную Корею со счетом 3:1.


+1

Сборная США выиграла женский чемпионат мира по футболу


В решающем матче американки обыграли сборную Нидерландов. Сборная США стала победителем женского чемпионата мира по футболу-2019. В матче за золотые медали американки обыграли сборную Нидерландов - 2:0. Рашенских мужских футбольных калек разгромили бы под чистую.

Вверх