,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Новий елемент таблиці Менделєєва отримав назву "ніхоній"
+1
Міжнародний союз теоретичної і прикладної хімії офіційно присвоїв 113 елементу таблиці Менделєєва назву "ніхоній" і символ Nh, повідомляється на сайті японського інституту природничих наук "Рикен", передає Ukr.Media.

Слово "ніхоній" являє собою похідне від місцевої назви Японії – Ніхон.

Боротьба за авторство 113-го елемента йшла більше десяти років. Японські вчені на чолі з Косуке Моріта синтезували 113-й елемент у вересні 2004 року, розігнавши на прискорювачі і зіштовхнувши цинк-30 і вісмут-83. В результаті їм вдалося зафіксувати три ланцюжки розпаду, відповідні події народження 113-го елемента в 2004, 2005 та 2012 роках. Вчені з США та Росії оголосили про створення 113-го елемента в процесі синтезу 115-го елемента в Дубні в лютому 2004 року і запропонували назвати його беккерелієм. Однак IUPAC вважав недостатніми докази того, що був створений саме 113-й елемент. Протягом десяти років міжнародні організації вивчали представлену обома сторонами інформацію досліджень по синтезу 113-го елементу.

У грудні минулого року авторство 113 елемента було офіційно закріплено за японськими вченими. Передбачалося, що він отримає назву "японій".My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх