,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В Україні на часі – громадське обговорення Digital Agenda
-2
Народний депутат України Ольга Бєлькова (Блок Петра Порошенка), співголова МФО "За цифрове майбутнє України" оголосила про своє бачення перших кроків у Цифровому порядку денному для України на зустрічі Kyiv School of Economics з 5 парламентськими лобістами ІТ 15 грудня у Києві.“На сьогодні можливість застосовувати ІТ-технології для кожного громадянина є таким самим базовим правом, як можливість мати свободу слова, захист в суді та гарні дороги. Право на електронну свободу є рівнозначним решті прав українського громадянина, закладених Конституцією України”, - підкреслила Ольга Бєлькова, запросивши аудиторію долучатися до ініційованого нею широкого обговорення Цифрового порядку денного України.

В Україні на часі – громадське обговорення Digital AgendaЗа словами Ольги Бєлькової, яка є автором законопроекту «Про електронну комерцію», що розглядається у парламенті, першими 10 кроками Цифрового порядку денного України мають стати наступні дії:1. Оновити законодавство щодо електронного підпису та формату його використання у режимі держава-громадянин, держава-бізнес.

2. Прирівняти електронні форм документів до простої письмової у максимально можливій кількості випадків, в яких громадянин чи представник бізнесу віддає перевагу електронній подачі чи обміну документами.

3. Розробити та впровадити єдину національну концепцію системи електронного урядування (eGovernment), яка має діяти на трьох рівнях: центральні органи державної влади, органи державної влади на місцях, органи місцевого самоврядування.

4. Запровадити в органах влади систем електронного документообігу, створення електронних баз даних (в тому числі, і переведення в електронну форму архівних даних) з поступовою відмовою від використання паперових носіїв у більшості випадків.

5. Створити можливість для подання громадянами, юридичними особами запитів до органів державної влади, заяв на отримання послуг публічної адміністрації тощо в електронній формі (з подальшим заохоченням саме безпаперової форми «спілкування» громадянина і держави) та зобов’язати органи державної влади приймати електронні документи на рівні із паперовими.

6. Впровадити новітні покоління зв’язку та інформаційних технологій для збору та обробки даних як в роботу органів державного управління та місцевого самоврядування, так і у використанні громадянами.

7. Запровадити ІТ-технології у публічно-соціальній сфері (в першу чергу, в освіті та науці), для оптимізації процесів і їх здешевлення та протидії корупції:

Медицина: оцифровка медичних карт громадян

Освіта: ведення вчителями цифрових журналів

Соціальна підтримка: подача заяв на субсидії в електронному вигляді.

Переведення тендерів та державних закупівель в електронний режим

Енергозбереження: встановлення лічильників та системи цифрового моніторингу за витратами на енергію та паливо держави, бізнесу та громадян.

8. Створити потужну системv реального захисту прав інтелектуальної власності та унеможливлення розповсюдження контрафактного контенту в Україні.

9. Забезпечити ефективний захист персональних даних громадян, баз даних органів державної влади та розробити концепцію цифрової безпеки України і відповідальності за її порушення.

10. Реалізувати серед громадян освітні програми щодо використання новітніх технологій в повсякденному житті (зокрема, популяризація Інтернету як засобу зв’язку між громадянином та органами влади. Здешевлення вартості Інтернет-послуг для населення.Пані Бєлькова закликала включатися до дискусії щодо Digital Agenda Україниі інформувати членів профільного комітету та МФО "За цифрові можливості України".

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх