,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Розробник PyTest провів унікальний тренінг у Львові
Розробник PyTest провів унікальний тренінг у Львові


PyTest – всесвітньо популярне середовище для автоматизованого тестування, розроблене німецьким спеціалістом Хольгером Крекелем на мові програмування Python. Технологією PyTest широко користуються зокрема і тестери “Toroki UA”, що стало головною причиною проведення згаданого тренінгу за участі розробника цього програмного забезпечення.

Хольгер Крекель володіє, поза сумнівом, унікальними знаннями та досвідом в області програмування на мові Python. Він є одним зі співзасновників знаменитого проекту РyРy Project (РуРу – інтерпретатор та компілятор, написаний на мові програмування Python), а також є автором та співавтором численних бібліотек з відкритим кодом, що знаходять широке застосування в ІТ-сфері. Працівники “Toroki UA”, що брали участь у тренінгу, відзначають професіоналізм Хольгера Крекеля та його непересічний досвід роботи із Python, яким він мав змогу поділитись під час навчання.

Генеральний директор “Toroki UA” Михайло Фльорко закцентував на потребі провести подібні тренінги для того, аби повсякчас підтримувати кваліфікованість працівників на належному рівні. «Це дозволяє їм впевнено почуватися у світі найсучасніших технологій і досягати якнайкращих результатів», наголосив Михайло Фльорко. Поза сумнівом, тренінг із PyTest у виконанні одного з найвизначніших спеціалістів галузі покликаний не лише примножити знання учасників, але й додати натхнення для нових звершень у їхній цікавій роботі.

«Ми впевнені, що ця вагома подія – лише одна з небагатьох, що чекають на “Toroki UA” у найближчому майбутньому. Ми запрошуємо енергійних і талановитих людей долучитись до нашої команди і з нетерпінням чекаємо на співпрацю», – заявив генеральний директор «Toroki Ukraina».

Довідка

“Toroki UA” – молода перспективна компанія, що працює на ринку ІТ-послуг, зокрема у сфері розробки та тестування програмного забезпечення.

“Toroki Ukraina” спеціалізується на розробці вбудованого програмного забезпечення для мережевих пристроїв та пристроїв телекомунікації. Це – унікальна спеціалізація, що дозволяє компанії займати одну із найпрогресивніших ніш на ринку ІТ-послуг.

Працівники “Toroki Ukraina” мають значний досвід роботи у сфері програмного забезпечення для вбудованих систем, а також глибоке розуміння процесів розробки програмного забезпечення складних мережевих технологій.

PyTest – середовище для автоматизованого тестування, написане на мові програмування Python.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх