,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Як на Прикарпатті власноруч роблять потужні позашляховики
-12
А на Прикарпатті умільці власноруч роблять потужні позашляховики. Вони не бояться бруду. Називаються - дигами.

Це - кінець української географії ... і українських доріг.

Поруч село, яке поклало на лопатки весь світовий автопром. Жоден з серійних позашляховиків не витримує цих доріг. Вони підкорилися лише цим монстрам.

Це не вантажівка. Це - саморобний український позашляховик. Повний привід. Двигун від трактора, а коробка і рульове управління - зроблені власноруч. Володимир погоджується дістати нашу машину. По дорозі до неї знаходимо ще одну застрягла. У цій - зламалася підвіска. Володимир обіцяє витягти її пізніше. Каже, тут все грузнуть.

Володимир, власник дигі:

КамАЗ пріїхав Зі Східної України disgust з пшеницею. І поїхав розвозіті по будинках, и в селі там в велику яму десь потрапивши. І я йо вітягував.

Таких диг в цьому селі - десятки і на будь-який смак. У Володимира - найстаріша і найбільша. По дорозі він показує іншу - спортивну дигу. Така, завдяки малій масі, розганяється до 60 кілометрів на годину.

А це - найпопулярніша Дигало. Така тут в кожному другому дворі. Деталі для неї беруть на місцевому брухті, варять і клепають прямо у дворі. У цієї дигі тільки задній привід, а двигун від мотоцикла.

Іван Дуб, власник дигі:

А Діга - бо клали Мотори Різні и Мотори роблять вродє Як диг-диг-диг. І от того Пішла назва, бо Такі звуки диг-диг.

Головне власнику дигі - не попадатися міліціонерам. Хоча в цих краях вони - рідкісні гості. Володимир вирішує наочно показати «Вiкнам» - навіщо дигі місцевим. І зрізає шлях до застрягла машині через гору.

З цієї гірській дорозі селяни добираються до своїх городів. Проїде тут сучасний джип - ще питання. В'язне навіть Дигало Володимира.

У поєдинку з дигой дерево ламається. Але автосамопал - вирвався. Далі - гірська річка.

Володимир, власник дигі:

Українські дігі Ані ГІР не боятися, Ані швидких карпатських річок. Навіть у найекстрімальнішіх сітуаціях у кузові українського автентичного джипа можна перевезти до 2-х тонн ваги. Бувало, дігі навіть вікорістовувалі у рятувальних операціях под годину повен.

Нарешті ми з Володимиром доїжджаємо до застрягла машини. І через хвилину витягаємо її. Водій Анатолій заздрить Володимиру.


Слава Львівському видатному народу, самому розумному та винахідливому народу! Мозку Україні!

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх