,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Путін подзвонив Трампу подякувати за "злив" спецслужбам
0
Джерело: пресслужба Кремля, "Інтерфакс"

Деталі: За інформацією прес-служби російського президента, телефонна розмова відбулася за ініціативи російської сторони.

Дослівно: "Хуйло подякував Трампу за передану по лінії спеціальних служб інформацію, яка допомогла запобігти вчиненню терористичних актів в Росії", - повідомляється на сайті Кремля.

Деталі: Також в ході розмови було "обговорено комплекс питань, що становлять взаємний інтерес і домовлено про продовження двостороннього співробітництва у сфері боротьби з тероризмом".

Центр громадських зв'язків ФСБ Росії у неділю заявив, що в РФ було затримано двох росіян, які мали намір здійснити теракт у Санкт-Петербурзі в період новорічних свят.

За даними ФСБ, затримання вдалося провести 27 грудня "на підставі інформації, отриманої раніше від американських партнерів".

Дослівно: "У затриманих вилучено докази і матеріали, що підтверджують підготовку ними терактів. Порушено справу за статтями 30 (готування до вчинення злочину), 205 (тероризм), 205.1 (участь в діяльності терористичної організації) КК РФ".
pravda.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх