,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Народ Росії прозріває
-1
Передчуття прийдешньої катастрофи все сильніше охоплює країну. "Світле майбутнє", про яке останні 18 років говорили з високих трибун, скасовано владою. Замість нього запущений реальний геноцид. І народ почав прозрівати. Жити по-старому стає неможливо, для десятків мільйонів просто фізично – попереду голодна смерть. Але це принципово незрозуміло тому одному відсотку "шарикових", який привласнив собі 90% національного багатства.

Зробити нічого не можна. Але і жити так далі неможливо. Зубожіння посилюється. Народ втратив віру у владу і навіть президента. Народ прозріває і бачить, що його глобально обдурили. Але злодії міняти нічого не збираються, сподіваючись швидко замінити народ гастарбайтерами. Ситуація тупикова. Але вона не може тривати вічно. Значить, щось назріває. Темне, зле, потужне, недобре. Від цього передчуття насувається моторошної катастрофи хочеться сховатися, втекти, зробити вигляд, що нічого не відбувається. Хоча б на мить.

Злодії-олігархи, які захопили Росію і вкрали народну власність, а також обслуговуючі їх безпеку бандити різного штибу, як і в 1917-му, впевнені: нісенітниця, нічого не буде, народ обурюватиметься, утрется і вимре. В крайньому випадку, вони сподіваються встигнути втекти в Європи-піндостан, хто куди-де їхні діти,сім'ї та висмоктані з нашої країни гроші.
Клінічна, катастрофічна жадібність позбавила цих злодіїв залишків розуму і почуття самозбереження. Так в історії було не раз.
Опухлі від брехні і чорної ікри пики в телевізорі продовжують знущатися над народом. Ось одна з них оголосила, що в країні відзначений найнижчий рівень безробіття. Роже невтямки, що безробіття досягло критичних масштабів. Просто люди перестали реєструватися в так званих «центрах зайнятості», так як це безглуздо. А тих, хто зареєструвався, через шість місяців звідти виганяють. 20 з гаком мільйонів громадян Росії, знущально названих «самозайнятими» – це насправді безробітні.

З шумом ділить нажиті непосильною працею 30 мільярдів рублів розводиться з дружиною головний редактор бульварної газетенки " МК " Паша Гусєв. Народ в повному опупеї. Тридцять мільярдів! Що ж такого цінного зробив для суспільства цей бородатий громадянин?
Грандіозний скандал в Пермі – влада дала дозвіл на проведення мітингу в підтримку своєї політики, а громадяни на нього не з'явилися!
Тут ще й "Левада-центр" з газетою "Коммерсант" остаточно відбилися від рук, несподівано повідомивши, що 86% росіян вважають владу відірваною від народу. Мільярди витрачені на малювання виборних цифирек, а виявляється, що все зовсім не так, як здається.
Несподівано прозрів підносив хвалу влади і особисто Хуйлу Олександр Проханов:
«Замість нових заводів, швидкісних доріг, благополуччя і благоденства настали худі і мізерні дні, здаються нескінченними, коли продовжують гнити містечка і селища, закриваються заводи, безробітні люди бродять навколо іржавих цехів…
Бідність народу супроводжується непомірним багатством діамантових обранців, жадібних і безчесних мільярдерів. Несправедливість і неправедність життя сприймається народом, як страшна хвороба. Народ нарікає, сумує, часом ненавидить. Сонце Криму покрила тьмяна муть, немов воно світить крізь закопчене скло. Велике сподівання про справедливе буття і Благодатне суспільство вкотре було попрано, не знаходить свого втілення.

Пенсійна реформа, що стріляє в незаможних. Система "Платон", що оббирає далекобійників. Непомірні податки, які повинні поповнити бюджет, що скудіє. При цьому гігантські гроші попливають з Росії, висушують бюджет, живлять ворожі цивілізації. Як і раніше народне господарство Росії поїдено хробаками, воно влаштовано так, що народна праця, багаті Надра служать не Росії, а заморським імперіям. Росіяни відчувають себе підніжним кормом для заморських динозаврів, які сприймають Росію як здобич, звідки вихоплюють самі ласі шматки. Росію покрили настилом з важких колод, на яких бенкетують загарбники.

У Росії знову народжується смута. Влада закупорює її арештами, придушеннями, але вона, як чадний газ, сочиться з сотень щілин, шокуючи ослаблі душі в непритомність.
Новий соціалізм визріває в надрах російської свідомості. Соціалізм, який досліджує причини краху, що стався в соціалістичному двадцятому столітті. Соціалізм, що проголошує божественну справедливість».
Отримало новий імпульс народна творчість, що характеризує людожерів з «відра», проштовхують скасування пенсій. Людожерам не вдалося заховати своє справжнє обличчя, незважаючи на титанічні старання зомбоящика.

Жорстко оцінює ситуацію російський економіст, публіцист і політик Михайло Делягін, опублікував на своєму сайті статтю під заголовком «Готуйтеся до краху держави, яке оголосило кожному з нас війну на знищення»:
«Пенсійна реформа - безглузде людожерство, як монетизація пільг 2005 року (коли пенсіонерів спробували позбавити навіть користування міським транспортом): у чоловіків вкрали 5, у жінок - 8 років життя.
Ліберали пограбували матеріальна спадщина Радянського Союзу - заводи, фабрики і розвідані надра, і зараз грабують його нематеріальна спадщина - системи охорони здоров'я, освіти і самі наші життя.

Причина пенсійного кризи - не демографія (як не переконуй нас уряд Медведєва, що в Росії розвелося надто багато пенсіонерів, і вони живуть дуже добре), а жахлива, не має аналогів система оподаткування доходів, виштовхуюча в "тінь" десятки мільйонів людей. Чим людина бідніша, тим більше у нього (з урахуванням обов'язкових соцвнесків) забирає держава: країна перетворена в податковий рай для мільярдерів і податковий пекло для всіх інших.
Розмови про неприйнятність для нас прекрасно працює в усьому світі прогресивної шкали оподаткування податків - брехня: багатих людей небагато, і тому їх легко контролювати, у них є що віддати, і вони віддають це з радістю, щоб уникнути в'язниці.
Навіть олігархи розуміли необхідність прогресивної шкали: податки Росії не хочуть платити тільки ліберальні реформатори.
Причина дірки в Пенсійному фонді - небажання ліберальних реформаторів платити податки Росії (Франції, США, Великобританії та інших країн вони платять з полюванням). Ігнорування цієї причини не дозволяє подолати пенсійну кризу.

У 2014 році в нас відняли реальні пенсійні права, замінивши рублі балами: частка витрат на дефіцит Пенсійного фонду знизилася у федеральному бюджеті на третину, з 21 до 14%, - але цього вистачило на менш ніж на 3 роки. Нинішнього підвищення пенсійного віку теж вистачить ненадовго.
При цьому безробіття літніх та молоді посилиться; літні стануть вмирати від злиднів, не дотягнувши до пенсії (ймовірно, задум реформаторів саме в цьому).
Хуйло пом'якшить людоедскую реформу (може, продовжить термін підвищення пенсійного віку, може, скоротить підвищення для жінок до 5 років), але не скасує її, бо дивиться на економіку і соціальну сферу очима ліберальних людожерів.
Схоже, ліберальний уряд Медведєва оголосив війну на знищення кожному з нас.
Треба серйозно готуватися до неминучого краху цієї держави, - щоб не зруйнувати себе, як Радянський Союз на початку 90-х років і тим більше не як Україна в 2014.
Розмови про патріотизм в ситуації, коли місце бандерівців зайняв Уряд РФ, просто втратили сенс».
А ось що пише в ЖЖ автор valerongrach Валерій Грачиков (запис входить в топ 500 рейтингу):
«Володін пригрозив, що якщо не пенсійна реформа, то «держпенсії-може-не-бути». Однією з причин називається зростання числа пенсіонерів, так як нібито на пенсію виходить повоєнне покоління бебі-бумерів.
Ось тільки є одне велике»але". Якщо подивитися статистику по демографії, то виявиться, що покоління повоєнного бейбібуму – вже на пенсії. У 2019 році на пенсії виходять чоловіки 1959 року народження і жінки-1964-го.
Так от з приводу покоління бебібумерів-це чиновники жартують. У 1959 році народилося 2 796 228 чоловік, в 1964 - 2 121 994. І це – найнижчі показники з 1948 року. Тобто, насправді - це не покоління бебібума, а навпаки, прихід луни війни. Більше того, далі це відлуння шарахне в повний зріст і народжуваність в СРСР буде постійно знижуватися до 1969 року. На мінімумі, в 1968 році народжуваність складе - 1 816 509 осіб.

Таким чином, в перспективі ситуація така, що в найближчі 10 років на пенсію виходитиме менше людей, ніж у попередні роки. Причому з кожним роком все менше і менше. По-перше, тому що їх просто народжувалося менше. По-друге, по цих людям добре проїхалися 90-е. Так що, кількість пенсіонерів додаватися буде зовсім не так сильно, як нам обіцяють. Є оцінки телеграм каналу "Адекват", що це близько 600 тисяч осіб на рік, тобто по 1,3% від сьогоднішніх 43-45 мільйонів. При цьому ті, хто народилися раніше, природним чином залишають нас і з цим нічого не зробиш, пенсіонери віком не стають, навіть якщо ходять на спортмайданчики за порадою Володіна.
Так що пенсіонерів стане не настільки більше, як нам про це посилено розповідають. І всі слова про зростаюче навантаження і те, що "болівар не винесе двох" - тільки слова. Насправді у всій цій історії з підвищенням пенсійного віку стільки мовчань і відвертих пересмикувань, що зрозуміло, що все це дуже треба провернути. І якомога швидше. І це дуже погано!»

Коротко, але ємко висловився і відомий журналіст Максим Шевченко:
«Кремль не розуміє або не хоче розуміти, що підтримуючи в країні злидні і постійне соціальне напруження в суспільстві, він сам себе веде в іпатіївський будинок».
А ось лише деякі коментарі на одному з сайтів до статті про діяльність Хуйла. Вони наочно відображають гіркоту втрати довіри до лідера і той поворот, який стався у свідомості народу.

http://dmvv.ru/stati/society/1000-narod-prozrevaet

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх