,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Американська General Motors зупиняє всі свої заводи в Росії
-2
Про це оголосила компанія, пишуть "Ведомости".

Завод GM в Санкт-Петербурзі - "Джі Ем авто" - буде законсервовано до червня 2015. Співпраця з калінінградським "Автотором", якому GM замовляла випуск своїх машин, завершилося в лютому. Контрактне виробництво на ГАЗі за замовленнями GM закінчиться протягом року.

Спільне підприємство "Джі Ем - АвтоВАЗ" (у партнерів по 50%) продовжить працювати. Але проект будівництва нових цехів СП і запуску тут виробництва нового покоління Chevrolet Niva також заморожений на невизначений період.

Крім того, GM уводить з російського ринку бренд Opel. У підсумку американський автоконцерн зосередиться в Росії на продажу моделей вищого рівня марки Chevrolet (Corvette, Camaro і Tahoe) і преміум-бренд Cadillac.

Причини реструктуризації бізнесу GM в Росії - економічні, пояснює компанія: падіння продажів через триваюче скорочення російського ринку і девальвації, на тлі якої GM значно підняла свої ціни в Росії.

У 2014 р продажі автомобілів всіх марок концерну GM в Росії впали на 26,4% до 189 484 шт., У січні - лютому 2015 - на 74,6% до 8362 шт., свідчать дані Асоціації європейського бізнесу.Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх