,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Керівник Російського футбольного союзу подав у відставку
-3
Фурсенко не назвав причин такого рішення, але вибачився перед уболівальниками за виступ збірної Росії з футболу на Євро-2012. Коментуючи те, що російська збірна не вийшла за межі групи, Фурсенко заявив, що команда була дуже сильна і схвально оцінив роботу її головного тренера, Діка Адвоката. "Сталася, проте, осічка, і, звісно, наші уболівальники, які очікували іншого результату, зараз дуже розчаровані", - сказав він

У свою чергу, Путін підкреслив, останній Чемпіонат Росії з футболу був доволі цікавим та подякував Фурсенко за роботу. «Футбол Росії розвивається – й розвивається досить інтенсивно. З'явилися нові талановиті гравці. Реформовано систему суддівства, що дуже важливо, аби виключити договірні матчі», - сказав він.

Ще до Євро-2012 про рішення йти у відставку повідомив головний тренер збірної Росії Дік Адвокат.

Нагадаємо, збірна Росії з футболу не змогла вийти зі своєї групи в ході Чемпіонату Європи. Команда Росії виграла в Чехії з рахунком 4:1, зіграла внічию з Польщею та програли Греції з рахунком 0-1.

Окрім того, протягом Євро-2012 Російський футбольний союз був неодноразово оштрафований за невідповідну поведінку уболівальників.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх