,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Як Шарій з Медведчуком поширюють фейки про "російську вакцину"
  • 23 октября 2020 |
  • 17:10 |
  • Tol |
  • Просмотров: 179
  • |
  • Комментарии: 3
  • |
0
Виявляти фейки – це як вирішувати якесь математичне завдання. Це може бути легко. Може бути складно. А може бути красиво. Пам'ятаю ще зі школи.

Так от, медведчуківці поширюють банальні фейки. Які викриваються за лічені хвилини, а то й секунди. У кілька кліків. Вони справжні бездарі з дезінформації. Але вдають з себе розумників, напевно, думають, що "красавчікі". Так філіграно промивають мізки. Ні. Роблять усе тупо.

Уже більше 2 тижнів медведчуківські політики та "експерти" ведуть в проросійських медіа кампанію з дезінформації щодо "російської вакцини". Грають на страхах українців щодо коронавірусу. Представляють цю "вакцину" єдиним рятувальним колом.

Це вже друга кампанія з дезінформації, яку вони проводять на фоні пандемії. Навесні українців лякали "таємними біохімічними лабораторіями США". І ось тепер Інститут масової інформації дослідив фейки та маніпуляції щодо "російської вакцини".

Тепер кампанію з дезінформації використовують у виборчих цілях. "Влада не піклується про народ, не просить Хуйла надати "вакцину", тому оберіть нас, і "російська вакцина" буде в країні вже завтра". Ага.

Проколюються колаборанти на дрібницях. У них елементарно не складається 2+2. Слухаєш Медведчука, рахуєш, і виявляєш: сама росія не може забезпечити своєю "вакциною" внутрішні потреби до кінця 2021-го. Їм би (росіянам) свої проблеми якось порєшать.

Росія входить у 5-ку країн з найбільшою кількістю заражених, щоденні випадки виявлення хворих – утричі більші, ніж в Україні, а померлих за весь час пандемії – у 4 рази більше. На цьому фоні масова вакцинація росіян досі не почалася.

Ба більше, так звана "російська вакцина" не пройшла усіх необхідних етапів дослідження, тож не може вважатися такою, що є небезпечною. Навіть у самій Росії лікарі не поспішають довіряти цій вакцині.

І от зі всім цим в Україні знаходяться колаборанти, які розповідають, що треба просто попросити у Хуйла, і він врятує Україну від коронавіруса. Ага.

І от що дивно. Десятки медведчуківців розповідають про "російську вакцину", а ніхто з них слідом за Медведчуком нею не скористався. Одна справа брехати про неї українцям, а інша – вколоти той шмурдяк собі. Я б теж не ризикнув скористатися цієї "вакциною", яка не пройшла всіх необхідних досліджень, і тому невідомо її справжня дія на організм людини.

Та й сам Медведчук зробив лише заяву без жодних доказів, що таки отримав щеплення від коронавірусу. Не виключає, що він і Хуйлу збрехав, що скористався "російською вакциною".Censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх