,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Еколог заявив, що відновити подачу води Північно-Кримським каналом вже неможливо
  • 1 октября 2020 |
  • 19:10 |
  • Tol |
  • Просмотров: 294
  • |
  • Комментарии: 3
  • |
+1
Відновити подачу води в Крим Північно-Кримським каналом технічно неможливо, оскільки за минулі 6 років він прийшов в повну непридатність.

Про це в інтерв'ю УНІАН розповів професор кафедри екології Києво-Могилянської академії, академік Академії економічних наук України, експерт Кримськотатарського ресурсного центру Євген Хлобистов, інформує UAINFO.org.

За його словами, ситуація з водопостачанням Криму гнітюча. Але окупаційна влада лукавить, коли говорить, що проблема пов'язана тільки з перекриттям каналу в 2014 році.

"Головним мотивом України щодо його перекриття було те, що ця вода надходила для сільськогосподарських і промислових цілей. Для наповнення водосховищ канал був допоміжним або резервним джерелом", – пояснив Хлобистов.

Вчений нагадав, що основним завданням каналу не було забезпечення водою міст і селищ.

Ситуацію в Криму еколог пояснює в тому числі процесами зміни клімату, а також зростанням населення півострова та його мілітаризацією. Через ці фактори проблема забезпечення жителів Криму водою заходить у глухий кут.

"Реанімувати Північно-Кримський канал неможливо. Це вимагає величезних коштів, фактично порівнянних з витратами на будівництво аналогічної споруди. Канал шість років стоїть без води, на стінах утворилися глибокі тріщини", – зазначив Хлобистов.

За його словами, ще у 2012-2013 роках канал мав дуже великі водовтрати, вони становили, в певні періоди року, до 60%.

"Днище вимагало ремонтних робіт, але все руки не доходили. Тепер вже не відновити. Коли Крим повернеться в Україну, питання стоятиме про нову гідротехнічну споруду", – уклав він.

Українська вода для Криму

Україна забезпечувала до 85% потреб півострова в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з'єднує головне русло Дніпра з півостровом.

Після окупації Криму Росією у 2014 році постачання води на півострів припинили.

Влада України заявляє, що відновлення подачі води через Північно-Кримський канал до Криму можливо тільки після деокупації півострова.

Засуха в Криму: що відомо

З моменту окупації Криму Росією ситуація з водопостачанням півострова постійно погіршувалася.

З 24 серпня в Сімферополі і ще 39 населених пунктах Сімферопольського і Бахчисарайського районів через посуху і обміління водосховищ почали вводити обмеження подачу води. Питну воду жителям подають строго по годинах - вранці і ввечері.

З 23 вересня обмежувальні заходи подачі води ввели в Алушті, Партеніті і Малому Маяку. Також через пересохлі свердловини воду у 29 сіл північного Криму доставляють цистернами.

Окупаційна влада Криму повідомила, що готується до "гіршого сценарію" з водозабезпеченням півострова.


My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх